Karadeniz Pet

Mutlu mu korkuyor mu anlayamıyorum :-/

BMÇ

Yeni Üye
https://youtu.be/zIeUKvnV-t
Yardımcı olabilir misiniz? Sıkıntıdan mı yapıyor? İlgi mi istiyor? Mutlu mu hiçbir şey anlayamıyorum... :( Bazen içerde böyle ses çıkarıp kanat çırpıyor. Normal de ötüyor ama böyle de var.

Benim kuşumda arada sırada böyle sesler çıkarıyor dışarı çıkmak istediği için olabilir tellere tırmanık zaten videoda dışarı çıkarın hocam uçsun
Dışarı çıktığı zaman dolap üstlerinden inmiyor, kafesine yemek için bile gelmiyor. Biraz sorunluyuz bu konuda, bi de dişi. Benimle saçımla oynuyor ama çağırdığımda asla gelmiyor :(

Dışarı çıktığı zaman dolap üstlerinden inmiyor, kafesine yemek için bile gelmiyor. Biraz sorunluyuz bu konuda, bi de dişi. Benimle saçımla oynuyor ama çağırdığımda asla gelmiyor :(
Dışarıya çıkmak istiyor :) dolapların üstüne gidince her gittiğinde alın sıkılmadan bir süre sonra gitmez

Kuş kaç gündür sizde, benim kuşumda perdeye çıkıyor muhabbet kuşları yüksekte kendilerini güvende hissediyorlar ondan dolayı dolabın üstüne çıkıyordur

Dışarıya çıkmak istiyor :) dolapların üstüne gidince her gittiğinde alın sıkılmadan bir süre sonra gitmez
Nefes nefes kalana kadar kaçıyor, korkuyorum biraz onun için. Zaten zayıf :confused: Yani onun için sakıncası yoksa ben yine yarım saat uğraşırım da:) Çıkart diyorsunuz yani