Karadeniz Pet

Myyem Selection hakkında.

Berk Sönmez

Meraklı Üye
1_org_zoom.jpg

Merhaba arkadaşlar bu gün böyle bi yem gördüm daha önce deneyen arkadaşlar varmı aranızda içindeki meyvelerin gerçek meyveler olduğu yazıyor. Meyveler içinde ayrı bi paketten çıkıyormuş.Tavsiye edermisiniz? Yem hakkındaki yorumlarınız nedir? Şuanda Garden Mix Platin Seri kullanıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Forum içerisinde kullananlar tavsiye etmemiş. Ben şahsen hiç kullanmadım.
"İlk defa gördüğüm Myyem Selection yemini aldım ,üstünde gerçek meyve yazıyordu aldanıp satın aldım ama yine boyalı ekmek parçaları vardı küçük bir poşet de kurutulmuş meyve koymuşlar."

1_org_zoom.jpg

Merhaba arkadaşlar bu gün böyle bi yem gördüm daha önce deneyen arkadaşlar varmı aranızda içindeki meyvelerin gerçek meyveler olduğu yazıyor. Meyveler içinde ayrı bi paketten çıkıyormuş.Tavsiye edermisiniz? Yem hakkındaki yorumlarınız nedir? Şuanda Garden Mix Platin Seri kullanıyorum. Teşekkürler şimdiden.
Edit:
myyem-selection-islak-balli-mama-1kg-resim-825.jpg

Şu şekilde mamalarıda varmış.
Mama içeriği buğday unu, irmik, mısır unu, bitkisel yağ, kabartma tozu, yumurta tozu, yumurta kabuğu tozu, nişasta, sirke, bal, aroma verci, limon aroması, gıda boyası.

Forum içerisinde kullananlar tavsiye etmemiş. Ben şahsen hiç kullanmadım.
"İlk defa gördüğüm Myyem Selection yemini aldım ,üstünde gerçek meyve yazıyordu aldanıp satın aldım ama yine boyalı ekmek parçaları vardı küçük bir poşet de kurutulmuş meyve koymuşlar."
Anladım gerçek meyve diyip yine kurutulmuş ekmek atmışlar yani içine :d teşekkürler.

Geri