Karadeniz Pet

Namı Değer BUTİK

butik

Yeni Üye
Merhaba!

Şahsına münhasır muhabbet kuşumun bir kaç fotosunu paylaşmak istiyorum.

:rolleyes:

Forumda daha önce tanışanınız vardır elbet (Butiye olarak da bilinir)

TİPE GEL TİPE

pn5h.jpg

CRIMINAL DİZİ MERAKLISI BUTİK

dx0c.jpg

KIYAMAM!

t4mp.jpg

SALINCAKTA BARFİKS

vzt6.jpg

VESİKALIK (YANAĞINDA NOTA DESENİ VAR)

j4l9.jpg

DÜŞMEZ KAFANA MERAK ETME :p

1puc.jpg

CERESİ TURUNCULAŞMAYA BAŞLADI....

ayh2.jpg

APAÇİ BUTİK

lf4r.jpg

butiyeye birde butimen alma zamanı gelmiş :) ilk resim süper.

butiyeye birde butimen alma zamanı gelmiş :) ilk resim süper.

Butik'in dişi olduğunu forumda öğrenmiştim. Açık mavi cereyi de erkek zannediyordum. Butik için Butiye oldu diye espirini bile yapmıştık.
Şimdi de Butimen mi çıktı :D

son resim harika.fazlaca alkol almış ŞAHİN'e benzemiş :)

Çok tatlıymış maşallah. Plastik tünek yerine tahta tünek öneriyorum ayak sağlıkları için.

Cok guzel resimler son fotoda kusu havluyla iyice kurulamadan birakma butik usur sonra

Cok guzel resimler son fotoda kusu havluyla iyice kurulamadan birakma butik usur sonra

Yazdan kalma fotoğraf. Hemencecik kuruyordu. Kışa girdiğimizden artık, zaman zaman kirlenen poposu hariç sıkmıyorum su.

Çok tatlıymış maşallah. Plastik tünek yerine tahta tünek öneriyorum ayak sağlıkları için.

Ara ara doğaya çıktığımda kafese uygun dal parçaları alıyorum. Tabi çabuk kirleniyor.

Butik kıvırcıkla tanıştı

Bugün ilk defa kıvırcık yerdirdim sabahtan. Akşamda ev yapımı hamburgerimden otlandı Butik. (canınız çekmesin)

Uploaded with ImageShack.com

maşallah bende son resime bayıldım sıçan gibi çıkmış çooooooook güzeeeeeeel

qv7t.jpg

merhabalar,

Butik'in çiftleşme zamanı gelmiş ceresinden anlaşılan...

Sorcağım şey ceresi değil alnı. Bembeyaz iken bir ay ayrıydım, sararmış? Yine kızışmışlık ifadesi midir, yoksa hastalık mıdır, yoksa rutin bir değişim midir?

Teşekkürler

o gördüğünüz kafesteki pas. hayvana bulaşmış eşden önce bir kafes alın derim.

Butik'in cere rengi iki günde kahverengiden tekrar açık maviye döndü... mümkün mü böyle birşey?

Bir kere kızışınca aynı renkte kalır diye biliyorum

(özlemişim o mavi burnu :D )

güzel bir yerli erkek ile iyibir çift olacagını düşünüyorum renk olarak beyaz agırlıklı bir butikmen seçin :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

butik kabuksuz yiyor yemi sanırım