Karadeniz Pet

Nasıl engel olabilirim?

hatice1

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar erkek kuşum 10-11 aylik. Salincagina inanılmaz bağlı. Odaya saldigimda salincaginin sesini duyar duymaz kafese gidiyor. Surekli yem kusuyordu bu ara fazlasini yapmaya basladi. Bu kizginlik dönemi ne zaman geçer bunun için yapabilecegim bisey var mi acaba. Salincagi alsam strese girecek. Eş baktim gecenlerde güzel saglikli bisey bulamadim. 4 tane petshop var zaten. Üreticide tanimiyorum buralarda ilçedeyim. Petshoplarda malum bilmeyeni kaziklamayi sever, sağlıksız çelimsiz yerliye 65tl dedi.

38221
38222
38221

Eş için salma usulunu deneyin kızgınlık içinse banyo yaptırın elma verin. Salıncağını kaç saat görüyorsa artık saatini biraz daha düşürün gün geçtikçe daha da düşürün.

Maşallah Allah nazardan saklasın. Bulunduğunuz yeri yazin. Üretici arkadaşlar varsa sağlıklı bir dişi alın. Kuşunuzun salıncağını almayın dişi alana kadar. Erkeklerde kızgınlık kolay kolay geçmez. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah.

Eş için salma usulunu deneyin kızgınlık içinse banyo yaptırın elma verin. Salıncağını kaç saat görüyorsa artık saatini biraz daha düşürün gün geçtikçe daha da düşürün.
Petshoplar saglikli gelmedi o yuzden salmayi dusunmedim bile. Dus aliyor elma verdim yemiyor pek. Aldirmiyor ki salincagini

Maşallah Allah nazardan saklasın. Bulunduğunuz yeri yazin. Üretici arkadaşlar varsa sağlıklı bir dişi alın. Kuşunuzun salıncağını almayın dişi alana kadar. Erkeklerde kızgınlık kolay kolay geçmez. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah.
Teşekkürler kayserinin ilcesindeyim. Varsa kayseriden olan ozelden yazsın. Salincaga surekli yem kusuyor onuda geri yiyor hastalanmasindan endise ediyorum.

Teşekkürler kayserinin ilcesindeyim. Varsa kayseriden olan ozelden yazsın. Salincaga surekli yem kusuyor onuda geri yiyor hastalanmasindan endise ediyorum.
Hastalanmaz kustugu yemi yerse. Sağlıklı kuşunuz maşallah. Yeni konu açıp ilan verirseniz dişi kuş için diğer arkadaşlar kolaylıkla görebilir.

Geri