Karadeniz Pet

Nasıl Yapmam gerekir?

Mirage28

Yeni Üye
Dişi kuşum 4 aylık erkek (mavi) 2 aylık kafesler resimdeki gibi yanyana erkek dişi ordayken kafes hakimiyetini kurabilir mi? Dişi kuşu salınca sürekli erkek kuşun kafesinin üstünde hiö rahat bırakmıyor erkeği buna rağmen erlek kuş kafesi sahiplenebilir mi? Yoksa ayrı odayımı alayım? Son sorum erkek kuş kaç aylık olunca dişiyi yanına salayım?

Ekli dosyalar

• IMG_20190524_195641.jpg
    IMG_20190524_195641.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 29
Erkek kuş kafesi sahiplenir sorun olmaz yalnız mevzu erkek kuş değil dişi kuş dişi 9 aylık olunca erkeğin yanına koyabilirsiniz

Erkek kuş kafesi sahiplenir sorun olmaz yalnız mevzu erkek kuş değil dişi kuş dişi 9 aylık olunca erkeğin yanına koyabilirsiniz
Şuan çiftleşmelerini istemiyorun zaten sadece normal arkadaşça durabilecekleri zamanı sordum şuan yanyana koyamıyorum

Şuan çiftleşmelerini istemiyorun zaten sadece normal arkadaşça durabilecekleri zamanı sordum şuan yanyana koyamıyorum
Tamam da siz onları arkadaşça kalmasını istiyorsunuz ama onlar sizin isteğinize göre mi davranacaklar acaba koyacaksanız bu yaşlarda koyun çünkü erkek kızışırsa dişi için kötü olur

Geri