Karadeniz Pet

Ne Zaman Çiftleşirler??

UgurluTurk

Meraklı Üye
Merhaba beyler hayırlı günler dilerim, kuşkarım çok iyi anlaşıyorlar petsopta bu sepebten dolayı aldım kaç ay sonra çiftleşirler? Erkeğin burnu masmavi

https://i.hizliresim.com/PljJXb.jpg

Kafes düzenini yap. kalamar kemiği,mama takviyesine başla ve kendi hallerine bırak olur zamanla...

Kafes düzenini yap. kalamar kemiği,mama takviyesine başla ve kendi hallerine bırak olur zamanla...

Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? Ne eksiğim var nasıl düzenlemeliyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? Ne eksiğim var nasıl düzenlemeliyim?

Eğer imkanınız varsa daha uygun bir üretim kafesi alabilirsiniz. bu sanki çok dar gibi geldi bana. Tek tünek yapın. Kalamar kemiği,gaga taşı takın. ve Haftada 2 falanda mama yapın verin. Çokta rahatsız etmeyin

Eğer imkanınız varsa daha uygun bir üretim kafesi alabilirsiniz. bu sanki çok dar gibi geldi bana. Tek tünek yapın. Kalamar kemiği,gaga taşı takın. ve Haftada 2 falanda mama yapın verin. Çokta rahatsız etmeyin

Dar evet haklısınız 45x35 lik düşünüyorum. Hergün kafesi açıp uçmalarını sağlıyorum bu doğru bir hareket mi?

Dar evet haklısınız 45x35 lik düşünüyorum. Hergün kafesi açıp uçmalarını sağlıyorum bu doğru bir hareket mi?

Yavru almak istiyorsanız çok fazla salmasanız daha iyi olur. Birbirleriyle ilgilensinler.

Bilgileriniz için teşekkür ederim :)

Ilkmonce kolay gelsin evde tek çift üzerinden yavru almak gercekden zor bir yol heleki size alışık olmayan bir takım la öncelikle büyük bir kafesle ise başlayın 45 35 veya daha üstü zaten bir takım kuşunuz olcağı için çok sarsmaz sonra nekton s nekton e 35 gr veya 70 grm lik ikili paketten alin bur tane ilaç sulugu 30 ml olanlardan nekton s haftada 2 yada 3 gün vermeniz yeterlidir lakin nekton e
250 ml suya 1 grm olarak doz ayarı fakat sarfiyatı düşürmek için 30 ml ilaç sulugu kullanınca ölçünün 6da 1 kadar bir miktar kullaninnsuluk başına bunhesapla 35 grm lik e vitamini ve s vitamini size en az 180 kullanımlık gelir e vitamini ilk yumurta gelene kadar verilmeye devam edilmelidir yumurta gelince e vitamini kesilir s vitamini devam edilir
1.hafta 6 gün e 1 gün tatlı su
2.hafta 5 gün e 2 gün tatlı su
3. Hafta 4 gün e 3 gün tatlı su
4 ve üstü haftalar 3 gün e 4 tatlı su bu e verilen günlerde suluga s vitaminide ekleyebilirsiniz haftada 2 3 gün ama e vitamini verdiğiniz günler peşpeşe ol.ali yani ara ara değil birbirini takip eden günler akşamları sulugu alıp sabah vitaminli suyu verirseniz suyu içme garanti olur bunun yanında haftada 3 gün yumurta maması verin yumurta havuç tarcın cicibebe keçi boynuzu tozu nana bunlar mama ya katılanlar ölçü olarak toplam mama karışımı bi tatlı kaşığı kuş başına düşecek kadar tarifler internetde baya var ve yuvaliginiz nasıl bilmiyorum ama büyük boy plastik folluklu yuvalık kullanın pişman olmazsiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi