Karadeniz Pet

Neden böyle yapıyor

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Merhaba kuş omzumdayken koltuğa atlıyor ve bu hareketleri yapıyor bi de duvarı kemiriyor zararlı mı kafesinde gaga taşı ve kuş kunu var amakumu hiç yemedi

@sheby ın yazdıgı gibi gayet normal ve hareketli sağlıklı. Birlikte zaman geçirmelisin ki daha tatlılaşsın

Eş aldım
@sheby ın yazdıgı gibi gayet normal ve hareketli sağlıklı. Birlikte zaman geçirmelisin ki daha tatlılaşsın
Cinsi nedir yani ırkı ve uyumlu olurlar mı erkek şarkı söylüyor öpüşüyorşar
Eger yavruysa ve ufaksa eş alma daha dogrusu sana alismasini istiyorsan eger es alirsan bu sefer esiyle oynarlar ve size alismasi cok zor olur ama yetiskinse alabilirsiniz tabi
9 10 aylık erkek kuşum eş aldım ama petshopçu kazıkladı büyük diye sattı 3 aylık dişi çıktı erkek onunla ilgileniyor

Eş aldım

Cinsi nedir yani ırkı ve uyumlu olurlar mı erkek şarkı söylüyor öpüşüyorşar

9 10 aylık erkek kuşum eş aldım ama petshopçu kazıkladı büyük diye sattı 3 aylık dişi çıktı erkek onunla ilgileniyor
Ama öyle olmaz ki erkek bu sefer kızışırsa sinirlenir ve kavga edebilirler insallah iyi anlasırlar büyük kavgalar olmadan :rolleyes:

Ama öyle olmaz ki erkek bu sefer kızışırsa sinirlenir ve kavga edebilirler insallah iyi anlasırlar büyük kavgalar olmadan :rolleyes:
ben elimi sokunca kavga ediyorlar ama sokmadım şimdi ise erkek değişik sesleer çıkarıyor öpüşüyorlar dişi kovmuyor kafasını filan kaşıttırıyor

bir de erkeğin dışkı kahverengi dişinin yeni geldiğinden heralde sıvı ve kabarık değil.

Geri