Karadeniz Pet

Neden Böyle

Ahmet IŞIK

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar benim iki tane dişi kuşum vardı biri beyaz diğeri yeşil bir ay önce erkek kuş aldım yeşil iki yeşili aynı kafese koymuştum gündüzleri işte olduğumdan o sıra ne yaptılar bilmiyorum takip edemedim ama akşamları takip ettiğimde ikiside tünekte yakınlaşmadan duruyorlardı 10 gün kadar kaldı dişi kuş halsizleşti sonra da bende erkekle dişiyi ayırdım erkekle diğer dişiyi koymak zorunda kaldım kafes yetersizliğinden yeşil dişiye baktım yem mama vitamin filan verdim iyileşti sonra iki dişiyi yan yana koydum erkeği tek koydum bu arada hiçbiri yuvaya girmedi hiç 10 gün sonra beyaz dişi ile erkeği yan yana koydum 1 gün oluyor ama şuan yeşil dişi kuşum zayıflamış durumda ve yuvalığa giriyor sürekli halsiz hareket etmiyor yem yemiyor ayıralı 20 gün kadar oldu bu halsizliği neden olabilir. Yuvalığa girdiğinden hamile olabilir mi ondan halsiz davranıyor olabilir mi

Kuşun dışkısı şuan ishal durumda sıvı durumda zayıflamış yem yememiş bende mama yapıp koydum

bence kuş hasta ayırıp iyice kendine gelene kadar ayrı tutmalısınız.resim eklerseniz iyi olur.

Geri