Karadeniz Pet

Neden hala kavga ediyorlar ?

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
Daha önceden eş kuşlarım öpüşüp kaşınıp dururken 1 hafta önce bir anda kavga etmeye başladı .

3-4 Gün önce cerelerine baktığımda dişi kızışmıştı ama erkek tam değil .

Yani dişinin ceresi pürüzlü baya koyu kahverengi olmuştu fakat erkeğin ceresi beyazlık vardı birazda mavilik vardı .

Acaba neden kavga ediyorlar ?

1 Haftadır süren bu kavganın sebebi nedir ?

Acaba dişi kızışmış erkekte kızışmamış olduğu içinmi kavga ediyorlar tam bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

Güncel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

kafese bir şey eklediyseniz onu kıskanmışlardır.ve dişi bir şeyden korkuyor olabilir

arada sırada krakeri takıyorum onu yerken kavga ediyorlar . ben yakınlaşıp baktıgım zamanda cik cik ötüp kavga etmeye başlıyorlar . kafesin içine elimi soktugum zamanda kaçıyorlar. erkek sanki onu öldürecekmişim gibi bağırıyor. ama dişi o kadar bağırmıyor . hatta nerdeyse kendini sevdiriyor. dişi kızgın ama erkek tam kızgın değil o yüzden olabilirmi ?

sen foto yolaya bilirmisin

kardeş sana üzücü bir şey söyleyeceğim ikiside dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

birisiini ceresi kahverengi diğeri ise beyaz demi

ben foto yolayım oraya göre bak 100 de yüz doğrudur

K4nlQG.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

nasıl erkemi dişimi

sağ üstten 2. gibi ve sol alttan 2. gibi 2sinede benziyor ?

burnunu deliklerinde orada belirgin beyazlık varsa dişidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

net bir foto yolasan iyi olur

İkisi dişi olabilir

H7G-R1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri