Karadeniz Pet

Nedenini bilen var mı

recep1895

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar benim bir çift kuşum var ikiside gayet kızıştılar erkek çiftleşmek istiyor herşeyi yapıyor fakat dişi izin vermiyor yuvak takılı kafeste ne yapmam gerek

Havuçlu mamalar yapın. Kuşları rahatsız etmeyin çok fazla.

İnternete muhabbet kuşu havuçlu mama yazın tarifler çıkar.

Havuç kızıştırır, araştırın. Yaşları müsaitse sabredin ve bekleyin.

Bir yemliğine mamayı diğerine yem koyasam olur mu

Vallahi aynı durum bende de vardı Hayvansever03 üstadın dediği gibi yapın
Bu sitenin içerinde de var tarifi YouTube da video olarak da var yapın ondan sonra zamana bırakın kuşları da fazla rahatsız etmeyin

Sizin
Vallahi aynı durum bende de vardı Hayvansever03 üstadın dediği gibi yapın
Bu sitenin içerinde de var tarifi YouTube da video olarak da var yapın ondan sonra zamana bırakın kuşları da fazla rahatsız etmeyin
kuşlarınız çiftleşti mi

Mamayı verdikten kaç gün sonra yumurtladılar

Mamayı verdikten kaç gün sonra yumurtladılar
Vallah onu hatırlamıyorum dedim ya zaman bırakın çifleşsinler diye İnternete gördüğüm herşeyi yaptım petshoplarda hazır mama dahil aldım içinde Nijer diye bir tohum varmış kızıştırırmış ondan da aldım 2 günde bir yemlerine 1 çay kaşığı tohumu iki yemliğe paylaştırıyordum

Vallah onu hatırlamıyorum dedim ya zaman bırakın çifleşsinler diye İnternete gördüğüm herşeyi yaptım petshoplarda hazır mama dahil aldım içinde Nijer diye bir tohum varmış kızıştırırmış ondan da aldım 2 günde bir yemlerine 1 çay kaşığı tohumu iki yemliğe paylaştırıyordum
Onu yapıyorum

Zamana bırakmalısınız ve denildiği gibi yumurta maması yapabilirsiniz ayrıca kesinlikle rahatsız etmeyin