Karadeniz Pet

nefes alırken tık tık sesi

öslem

Yeni Üye
merhabalar 6 yaşında olan sultan papağanımda birkaç haftadır nefes alırken ara ara tık tık diye ses gelmeye başladı (özellikle uzun uçuşlardan sonra) önce ortam nemsiz diye düşünüp ortama buhar makinesi koydum suyuna avi-ast ekledim ama hala devam ediyor ve biraz daha az yem yediğini gözlemledim bana önerebileceğiniz bir tedavi ya da ankara da kuşlardan anlayan iyi bir veteriner önerisi rica ediyorum.Aynı ortamda annesi var yaşı çok daha büyük olan onda bir sıkıntı yok.

Altındağa yakın iseniz afacan veteriner var.geçen ben de kuşumu götürdüm oraya dediğiniz gibi nefes aldıkça kanatta tık tık sesi vardı solunum yolun enfeksiyonu ilerlemiş zatürre olmuş dedi 4 gündür antibiyotik veriyorum 1 tık daha iyi gibi.geç kalmadan mutlaka bir veterinere danışın derim

Altındağa yakın iseniz afacan veteriner var.geçen ben de kuşumu götürdüm oraya dediğiniz gibi nefes aldıkça kanatta tık tık sesi vardı solunum yolun enfeksiyonu ilerlemiş zatürre olmuş dedi 4 gündür antibiyotik veriyorum 1 tık daha iyi gibi.geç kalmadan mutlaka bir veterinere danışın derim
teşekkür ederim cebecide oturuyorum yarın mutlaka danışacağım veterinere, çok geçmiş olsun size de