Karadeniz Pet

Nefes almada zorlama

Tunç

Meraklı Üye
Arkadaşlar lütfen şu güzelliğe bir çare bulun. Durduğu yerde yüreği çıkacakmış gibi nefes alıyor. Megatril kullanıyordum ama fayda vermiyor başka bir sorunu mu var bunun?Kabarık durmuyor ama çok hareketli değil. Yardım edin bunu kaybetmek istemiyorum. Dışkı fotosu bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• 97D28BEC-A363-4F75-977D-6B5A7E5C54F0.jpeg
    97D28BEC-A363-4F75-977D-6B5A7E5C54F0.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 33
Buda kendisi. Ara ara ötüyor bağırıyor konuşmaya çalışıyor ama çok hareketli değil. Çevresiyle ilgili değil. Dal darı verdim güzel yedi marul verdim çok heyecanlı yedi akşamları yem yedi suyunu içti ama nefes sıkıntısı var. Antibiyotik kullanımı fayda vermiyor. Yarın vitamin takviyesine ve sirkeli su vermeye başlayacam. Ne dersiniz?

Ekli dosyalar

• A0A03E89-FE39-4191-8232-3C611F387292.jpeg
    A0A03E89-FE39-4191-8232-3C611F387292.jpeg
    914.6 KB · Görüntüleme: 31
Solunum yolu hastalığında geçici olarak yapılabilecek vitamin takviyesi yazılmış şimdilik bunu yapın. Geçmiş olsun.

Diğer konunuza da aynısını yazmıştım hatta. Yaptınız mı, gelişme durumu nasıl?
Ekleme: başka üyenin konusuymuş ama onda da nefes zorluğu vardı.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Kuyrukta hareketlilik var şuanda video varda atamadım. Yarın elma sirkesi damlatayım diyorum suyuna ne dersiniz?
Sirkenin iç organları temizleme özelliği var ancak genelde kursak mantarı şüphesinde yapılıyor diye biliyorum. Bence attığım görseldeki tavsiyeye uyun. Limon ve bal vitamin takviyesi sağlar.
Orada bahsedilen kuşta hem solunum güçlüğü hem de kuyruk sallama vardı bu nedenle kuyruk ifadesi geçiyor yazıda orayı görmezden gelin.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. Kuyrukta hareketlilik var şuanda video varda atamadım. Yarın elma sirkesi damlatayım diyorum suyuna ne dersiniz?
Kuyruk hareketliliği derken normal demek istediniz değil mi yoksa yanlış mı anladım? Nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor mu?

Dediğimi yapın şimdilik sonra da mutlaka veterinere götürün iş astıma varmadan. Geçmiş olsun.
İşte sıkıntımız veteriner olmaması. Zirai veteriner var o da anlamıyor. Ben dedikleriniz yapayım hocam. İnşallah iyleşir. Bebek gibi bakıyorum. Teşekkür ettim bu arada

Geri