Karadeniz Pet

nefes almada zorlanma gibi cereden pit pit ses geliyor-videolu

alimeroglu4737r

Yeni Üye

Kusma yok
Ishal yok
Yem yiyor su iciyor
Kabarma yok
Oyun oynuyor
Fakat bu ses ile nefes almada zorlanma gibi cereden pit pit ses geliyor ne sebeb oluyor cozemedim sizce acil durum mu neyi var ? 7 aylik daha

Nasil gececek bu cozum bulursan mutlaka yaz dostum bir sey olacak diye korkuyorum.Yemesi keyfi yerinde ama bu ses cikiyor ya deliricem astim degil gibi baska bir sey ya cigerde problem var sanki
Tamam yazarım ben şuan aviastim kullanıyorum. Bir de elma iyi geliyor gibime geldi. Şuan aviastim kullanıyorum. Gelişme olduğunda yazarım. Ablam eczacı dediğine göre elma,soğan ve sarimsakta astıma iyi gelen madde varmış. Hem sarımsağın antibiyotik etkiside var. Aviastim tedavisi bittikten sonra sonuç alamazsam Selçuk Bey'in önerdiği asistplus yönetimini deneyeceğim. Aviastim bronşlarla ilgili problemlerinde çözüyormuş sanırım. İnternette araştırdığımda biri daha böyle bir problemle karşılaşmış. Veterinere götürmüş veteriner antibiyotik ve vitamin karışımı bir ilaç hazırlayıp vermiş arkadaşa iyileşmiş kuş. Ama veterinerin numarasını filan yazmamış.

Bir de sizin evde sigara kullanan var mı ?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam yazarım ben şuan aviastim kullanıyorum. Bir de elma iyi geliyor gibime geldi. Şuan aviastim kullanıyorum. Gelişme olduğunda yazarım. Ablam eczacı dediğine göre elma,soğan ve sarimsakta astıma iyi gelen madde varmış. Hem sarımsağın antibiyotik etkiside var. Aviastim tedavisi bittikten sonra sonuç alamazsam Selçuk Bey'in önerdiği asistplus yönetimini deneyeceğim. Aviastim bronşlarla ilgili problemlerinde çözüyormuş sanırım. İnternette araştırdığımda biri daha böyle bir problemle karşılaşmış. Veterinere götürmüş veteriner antibiyotik ve vitamin karışımı bir ilaç hazırlayıp vermiş arkadaşa iyileşmiş kuş. Ama veterinerin numarasını filan yazmamış.

Sigara kullanan varda kuş sigara icilen yerlerde durmuyor balkonda iciliyor.astim olduguna emin misin? Astim degil bu astima benzemiyor sureklo bu sekilde yapmasi cigerlerde sorun var gibime geliyor.Adamlar site yapmis 1 tane yardim eden kisi yok ne bicim site anlamadim gitti.Tenezzur edip cevap yazmiyorlar ya

burnunda tıkanıklık olabilir mi ? ne zamandır böyle

Kizimi bu aksam kaybettik kardesim.Seninki yasar umarim.Darma duman etti beni 7 aylikti

Geri