Karadeniz Pet

Nekton e ve Nekton s vitamini kullanan var mı ?

Baver

Yeni Üye
Nekton e ve Nekton s kullananıp yararını gören var mı suan 2. Haftaya basladım dişi de biraz hareketlenme var gibi

Ekli dosyalar

• 6B09DBEC-D258-471B-ABA9-47471613F710.png
    6B09DBEC-D258-471B-ABA9-47471613F710.png
    3.8 MB · Görüntüleme: 72
İkisinide aynı anda aynı suluga mi koyuyorsunuz kullanım şeklini anlatır mısınız bana

İkisinide aynı anda aynı suluga mi koyuyorsunuz kullanım şeklini anlatır mısınız bana

birlikte kullanabilirsin. Aldigin paket içersinden ölçeği çıkıyor birer ölçek sulara. aynı anda.

Nekton e ve Nekton s kullananıp yararını gören var mı suan 2. Haftaya basladım dişi de biraz hareketlenme var gibi

nekton ürünleri gerçekten kaliteli fakat aynı ayarda türk ürünleri de var.

HOBİ ürünleri gibi üstelik ucuz.

yararı var mı? süphesiz var. fakat kuslar hazır değil ise, kızıştırmanın da yarardan çok zararı oluyor.

Kuş hazır olmadığı zaman ne yapsan boş

Nekton E 70gr + Nekton S 75gr Kampanya

160 tl

Hobi E 70gr + Hobi S 75gr Kampanya

40 TL

Orjinallerin icinde kasıgı oluyor diyolar ve icinde kasıgı vr 159tlye aldım nekton e ve s yi umarm orjinaldır bitince hobiden alırım artık o zman kusun hazır olmasını beklemekten baska birsey yok yani bosa ilac kızıstırmadıktan sonra

Orjinallerin icinde kasıgı oluyor diyolar ve icinde kasıgı vr 159tlye aldım nekton e ve s yi umarm orjinaldır bitince hobiden alırım artık o zman kusun hazır olmasını beklemekten baska birsey yok yani bosa ilac kızıstırmadıktan sonra
kesinlikle..

0,5l içme suyuna 2 kasık nekton e nekton s koydum 250ml içme suyuna ikisindende birer ölcek üreticilerin kullandıgı bir ilacmıs hayvanat bahcelerinde falan kullanıyormus cok övdüler bakalım 2,5 hafta daha kullanıcam etkilerini söylerim ona göre alırsınız

Nekton E 70gr + Nekton S 75gr Kampanya

160 tl

Hobi E 70gr + Hobi S 75gr Kampanya

40 TL
Hobi ile nekton karşılaştırma si yapmak anlamsız dır nekton da bir çok amino asit varken hobi de hiç yok sadece vitamin 4 5 çeşit vitamin karşılaştırma si bizzat kendim yaptım
4e9ba9db3fe47825f0b3b4c975a22000.jpg

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Hobi ile nekton karşılaştırma si yapmak anlamsız dır nekton da bir çok amino asit varken hobi de hiç yok sadece vitamin 4 5 çeşit vitamin karşılaştırma si bizzat kendim yaptım

Senin önerin nekton yani hocan

Kızıştırmak bir yana nekton ürünleri kuş sağlığı için çok iyi bir takım kuş varsa kesinlikle.nekton alin olc3k olarak ilaç sulugu kullanın 30 ml ölçeğin 8 de biri kadar kullanmanız yeter yani je kadar gider siz dusunun

Abi karsılastırma güzel üsenmemiş hazırlamıssın bi toyota var bi bmw yani almısken iyisini alaym dedim umarm bi yararı olur bi ise yarar dişi kızısır yani suan kac aylık bnm disi ortalama

Ekli dosyalar

• 2228D741-4CCC-42D5-ACBC-1FB65F03EEA0.png
    2228D741-4CCC-42D5-ACBC-1FB65F03EEA0.png
    3.8 MB · Görüntüleme: 38
Kızıştırmak bir yana nekton ürünleri kuş sağlığı için çok iyi bir takım kuş varsa kesinlikle.nekton alin olc3k olarak ilaç sulugu kullanın 30 ml ölçeğin 8 de biri kadar kullanmanız yeter yani je kadar gider siz dusunun

0,5lik suya 2 sindende 2şer ölçek koyuyorum 250ml ye 1 ölcek koyun diyo kullanımında

0,5lik suya 2 sindende 2şer ölçek koyuyorum 250ml ye 1 ölcek koyun diyo kullanımında
Kuşunuz bir günde 250 ml şu tüketmez fazlası ziyan olur pahalı bir takviye çünkü bunun yerine 30 40 50 ml lik bir ilaç sulugu alin 50 ml ideal dır iki kusa akşamdan sulugu cekin sabah vitaminli suyu verin yani 5 gun de verebileceğiniz vitamini 1 gun de vermeyin yazıktır yani bende kısa bir tavsiye

Gözlerini giremediğim için maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun güzel.bir takım olmuş erkek kızgın cere masmavi olmuş zaten biraz havuç ve e vitamini takviyesi yeterli olur disiyede aynintakviyeyei yapın ama küçük bir tavsiye olarak dişiyi erkekden ayırın ayrı kafesde besleyin 2 3 hafta sonra tekrarı erkeğin kafesine alin

Kuşunuz bir günde 250 ml şu tüketmez fazlası ziyan olur pahalı bir takviye çünkü bunun yerine 30 40 50 ml lik bir ilaç sulugu alin 50 ml ideal dır iki kusa akşamdan sulugu cekin sabah vitaminli suyu verin yani 5 gun de verebileceğiniz vitamini 1 gun de vermeyin yazıktır yani bende kısa bir tavsiye

1 haftaya ayarlıyorum 0,5lik suyu hergün calkalayıp dolduruyorum suluguna yani 2şer ölçek nekton e ve nekton s 1 hafta gidiyor yani bi anda o kadar suluga sıgar mı abi

Gözlerini giremediğim için maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun güzel.bir takım olmuş erkek kızgın cere masmavi olmuş zaten biraz havuç ve e vitamini takviyesi yeterli olur disiyede aynintakviyeyei yapın ama küçük bir tavsiye olarak dişiyi erkekden ayırın ayrı kafesde besleyin 2 3 hafta sonra tekrarı erkeğin kafesine alin

Abi salmayı ortadan bölmesini koysam birbirlerini görmeseler olur mu ?

Ekli dosyalar

• 43061505-B8B3-43E4-AF15-CBF005760241.jpeg
    43061505-B8B3-43E4-AF15-CBF005760241.jpeg
    2.7 MB · Görüntüleme: 44

Kızısmaları icin kırmızı pancar ve havuc yapıyorum sularını sıkıyorum ishal olmasınlar diye toz pul biber keci boynuzu tozu pirinc unu mısır unu galeta unu irmik bebe bisküvisi ben daha ne yapayım bunlara abi