Karadeniz Pet

nem

Berrin YASMİN

Emektar Üye
arkadaşlar çalıştığım için termometre almak için zamanım olmuyor arzum nem ölçer sipariş verebilecegim site var mı kapıda ödeme yapabilecegim baktıgım siteler hep kartla alışveriş ben kredi kartı kullanmadığım için.
rug0E.jpg

Abla 15 20 lira için kapına getirmezler düşüncesindeyim. Örnek resmin aynısını kullanıyorum. Dışarı çıkabilirsen media markta var

bende ilk bundan almıştım media markt'tan bozuk çıkmıştı :D geri götürüp oradan başka marka aldım, memnunum şuan.

arkadaşın da dediği gibi abla dışarı çıkarsan teknosa, media markt'ta mevcut. başka markalara da bakar alırsın.

doğru olarak ölçüyor mu bende alıyım mı dostum birde pilli mi bu pili nasıl ?

valla ben hiç kullanmadım ondan... en fazla kuşumun yaşi 6 7 yaş oldu. yazinda kişinda yaşadilar...

valla ben hiç kullanmadım ondan... en fazla kuşumun yaşi 6 7 yaş oldu. yazinda kişinda yaşadilar...

termometrenin kuşların yaşayıp yaşamamasıyla ne alakası var adı üstünde termometre siz kullanmayın o zaman. Kuluçka dönemindeki kuşlar için daha sağlıklı ortamın sıcaklığını ölçüyor en azından ve odanın sıcaklığını ona göre ayarlayabiliyoruz.

öyle şeymi olur hocam hepsiburadada kapıda ödeme var ...

Hepsiburada.com’dan hayatınızı kolaylaştıran yeni bir hizmet; kapıda ödeme!
Size sunduğumuz diğer ödeme seçeneklerinin yanı sıra; dilerseniz 100 TL – 5.000 TL arasında
vereceğiniz siparişlerde kapıda nakit ödemeyi tercih edebilir; Türkiye’nin neresinde olursanız olun,
evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

sipariş verdım bekliyorum dostum =) doğru ölçüm yapabilceğine pek inanmıyorum ama aldım sen dedin diye

Bendeki saglam calisiyor.dakika dakika hesapliyot ve yanilma durumu hic yok.iki kalem pille calisiyor.