Karadeniz Pet

Nerede O Eski Günler

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar şu güzel foruma bakıyorum da ıpıssız . Eskiden ne güzel ne kadar da aktifti forum , şimdi ise eskileri hiç göremiyorum. Maalesef eskisi gibi dolaşamıyoruz forumda çünkü mesaj yok aktiflik yok tabi olduğu kadarını inkar etmiyorum ama bi arkadaşın dediği gibi kendi yağımızda kavrulup gidiyoruz . Yok mu benim gibi düşünen eskileri hatırlayan üstadlar ? Çoğu forum gibi bu forum da mı yenik düştü instagrama , facebook a ? Yoksa ben mi çok karamsarım?
Biz burada öğrendik bu hobiyi tüm endişelerim bundan ötürü .

Geldiler gördüler ve gittiler gibi olmuş :) dediğin gibi birçok kişi facebook'tan bilgilesiyor benim gibi facebook instigram tarzı sosyal paylaşım ağlarını kullanmayanlarda var tabi.

Geldiler gördüler ve gittiler gibi olmuş :) dediğin gibi birçok kişi facebook'tan bilgilesiyor benim gibi facebook instigram tarzı sosyal paylaşım ağlarını kullanmayanlarda var tabi.
Ben de kullanıyorum sosyal medyayı ama buranın tadı başka oluyor. Daha samimi sıcak bir ortam burası

5-6 yıl önce ben bir foruma üyeydim çok kalabalıktı kuşlarla ilgiliydi.şimdi burayı bu kadar durgun görünce şaşırdım nedenini merak ediyordum sosyal medya hiç kullanmadığım için aklıma gelmemişti.

Forum olayları biteli çok oldu 2009 sonrası kalmadı ne müzik ne film ne hayvan vs. tüm forumlar durdu.Aslinda burası fena değilmiş başlarda sanirım ama zamanla makus kaderine yenik düşmüş ben buraya üyeydim lakin ne şifrem ne ismimi hatırlayamadım yeniden üye oldum birbirimizi tanıyamiyoruz birkaç üye ismi aklımda benim çok başlik açılıyor misal kuşun yaşı cinsiyeti ve türü için bir başlık olsun herkes orada paylaşsın bir kişi bakıyorum 3 tane aynı başlıktan açmış art arda dil kuralları hakeza çok göz ardı ediliyor.

Elimizden geleni yapıyoruz inşaallah yine canlanırki bence zaten canlı. Sadece sıkıntı şu ki forumda araştırılmadan çok konu açılıyor halbuki aynı konuyla alakalı onlarcası zaten var

Elimizden geleni yapıyoruz inşaallah yine canlanırki bence zaten canlı. Sadece sıkıntı şu ki forumda araştırılmadan çok konu açılıyor halbuki aynı konuyla alakalı onlarcası zaten var

Maalesef araştırılmıyor ki arama motoruna sorunu yazdiğınizda burasi çıkiyor misal ben "muhabbet kuşum yem kusuyor"yazıp sorunu bulmustum uzun zaman önce çok aykırı bir durum olmadığı sürece sorunlar zaten aynı oluyor yine burada daha bir çok sorunun cevabını böyle buldum konu açmadan...

Bende bu forum vesilesi ile hobi amaçlı üretime başladım 2011 yılında bırakmıştım eğitim nedenlerinden dolayı muhabbet kuşu beslemeyi 2016 yılında bu forumu buldum ve yeniden bu sevgin alev aldı :) o zamanlar forum çok yoğun ve güzeldi şimdi de öyle ama eski hali çok hoştu bir aile ortamı vardı inşâAllah yeniden o eski günlerine döner askerden geldik artık inşâAllah daha çok bilgi paylaşımı ve kendi hobihanemden görseller sunacağım herkese keyifli hobiler. :)

Bende sosyal ağ ozurlusuyum eski tarz forum takip ediyorum

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Evet eskiden cok daha canliydi forum. Simdi herkes elini ayagini cekmis gibi. Hobiden mi vazgectiler forumdanmi kimbilir.
Ama su bir gercek bu forum sayesinde bir cok bilgi paylasiliyor. Bir cok insan hobiye daha da severek devam ediyor. Ustadlar paylasmaktan hic vazgecmiyor.
İnsallah aktif bir sekilde devam eder burasi.
Unutmadan burdan bircok arkadasimizla iyi dostluklar kurduk. Alış verislerimiz yardimlarimiz oldu. Guzel de oldu [emoji3]

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerede o eski forumdaşlar hey gidi hey

forumlar ölü ama facebook grupları epey canlı sanırım artık insanlar facebook gruplarından işlerini hallediyorlar.ben sosyal medya kullanmıyorum geçen bir hesap açtım öylesine ve facebook gruplarına katıldım.forumdan daha aktif ama forumun tadı başka.