Karadeniz Pet

Nikel kaplama boyasız kafesim geldi

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Bayadır bulamıyordum böyle kafes bizim buralarda. küçük kafesi olan arkadaşlara boyasını yiyen kuşları olanada öneririm gayet memnunum kalın telli ve boyasız üretim kafesi üst üstede eklenebiliyormuş 35 tl fiyatı,ben çiftime aldım rahatlar baya önerileriniz varsa yazabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Fotoğraf2928.jpg
    Fotoğraf2928.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 107
  • Fotoğraf2930.jpg
    Fotoğraf2930.jpg
    28.5 KB · Görüntüleme: 102
  • Fotoğraf2932.jpg
    Fotoğraf2932.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 99
1-kuslariniz cift ise icindeki salincaklari kaldirmanizi tavsiye ederin
2- tunekleri kafeainize yatay deil dikey koymanizi oneriririm tunekler teller3 yakin kuslar tunek uz3rinde dondugunde kuyruklari tellere carparak kirilabilir dokukebilir.
3- kafeste 3 adet tunek gordum bunlari 2 ye indirmeniz yeterli iceride hareket alani icin
4- imkaniniz varsa 1 adet suluk daha ekleyin icine 2 kus ayni anda su icmek isterlerse atışmalar yasanabilir.

Hayırlı olsun.Güle güle kullansınlar. Fazla tünek kullanarak kafes içini daraltmayın bence.

1-kuslariniz cift ise icindeki salincaklari kaldirmanizi tavsiye ederin
2- tunekleri kafeainize yatay deil dikey koymanizi oneriririm tunekler teller3 yakin kuslar tunek uz3rinde dondugunde kuyruklari tellere carparak kirilabilir dokukebilir.
3- kafeste 3 adet tunek gordum bunlari 2 ye indirmeniz yeterli iceride hareket alani icin
4- imkaniniz varsa 1 adet suluk daha ekleyin icine 2 kus ayni anda su icmek isterlerse atışmalar yasanabilir.
1 inci erkeğim yıllardır salıncakta geceleri uyumayı seviyor yer edinmiş o yüzden çıkaramıyorum 2 inci tünekleri yakın koymamın nedeni ise mama meyva sebze kum olsun yakın olunca kafasını uzatıp rahatlıla yiyiyorlar o yüzden çokta yakın değiller zaten kıpırdamıyacakları kadar.3 üncü kafes baya geniş ve ferah olduğundan dişimde çok agresif olup erkeği bazen koğaladığından atlayıp rahatlıkla kaçsın diye koymuştum ama ortadaki tüneği aldım sağolun önerileriniz için teşekkür ederim.

Geri