Karadeniz Pet

Nisan 2017 yarışmamız başladı

Google play market ve ios markete gelmesini istiyoruz ordan giriş yaparken kuşun adını resmini felan yazalaim bildirim gelsin telefona foruma bişi yazdiklarinda

Birde forum açmayı ilk zamanlarda kolay bulamiyordum düzenleme yapılabilir

Rütbe sistemi geliştirilebilir.

Forumda bilgi almak için konu açıyoruz ama bir yandan da daha hızlı olması için sohbet bölümü tarzı bir şey olsa daha akıcı ve ilgi çekici olabilir :)

Forum birraz daha sadelestirilerek hem eski konulara kolay ulasim hemde daha derli toplu olabilir.

yarışmamız tüm hızıyla devam ediyor

Öncelikle Merhaba;
Moderatörler il il atanıp üretici tesbiti yapılabilir ve hobici arkadaşlarla üreticilerin bir arada olduğu organizasyonlar, yarışmalar düzenlenebilir. Böylece kimin üretici kimin hobici olduğu bilinir. Ayrıca bilgi kirliliği ortadan kaldırılır. Daha sosyal bir ortam oluşturulduğu için daha keyif verici bir hal alır yetiştiricilik. Ve bence piyasada çok melez var bu konu ile alakalı bir aksiyonda alınabilir. Hobiye yeni başlamış biri olarak düşüncelerim bunlar. Saygılar..

güncel

Herkese merhaba. Forumu eşimin adına açmıştım, daha sonra ismimi değiştirmek için yönetime bir mesaj gönderdim. Olumlu ya da olumsuz hiç bir dönüş yapılmadı. Forumdaki kullanıcıların taleplerini değerlendiren bir sistem olsa iyi olur. :)

Okulda sistem çok yavaş olduğu için mesaj gitmedi, tekrar gönder deyince çift oldu. Silemedim.

Merhaba,
2. yorumum olacak bu mühim değil. Ancak aklıma geldi. Başlık açan arkadaşlara yardım için cevap veriliyor kesinlikle ancak çok saçma sapan yerlere gidiyor konu ve bilgi olmayan kişiler de konuya yorum yapabiliyor gördüğüm kadarıyla. Yeni hobiye başladı ve öğrenmeye çalışıyorum. Bu gereksiz ve kirli bilgiler yüzünden endişeliyim.

Sitenin konu açmayı filtrelemesi gerekmekte.
Açılmak istenilen konuya benzer konu var ise yönlendirilmesi ve konu içeriğini kişiler konu açarken hastalık egitim gibi seçeneklerden seçerek doğru kanala yönlendirmeli ancak başlık koymak istediği şekilde koyabilir cimbom hasta diye isim koymak istedim mesala altta seçenek olmalı hastalık egitim vs. diye hastalıgı seçtim daha sonrasında parazit solumun diye seçmeliyim ve aynı ve açılan başlık ilgili forum konusuna aktarılmalı.

Yorum yapabilme de aynı şekilde filtrelenmesi gerekiyor.
Yani biraz saçma olacak ama sınavlar ve testler olmalı, Sitenin iç denetimde bilgili olan kişiler tesbit edilip onlara yorum izini verilmeli, konuyu açan kişi ve bilgi sahibi kişiler konu içinde bilgi alışverişi yapmalı.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Kişilerin profil resimleri altında hangi şehirden oldukları yazmasının çok faydalı olacağını düşünüp yarışmaya katıldığımı bildiriyorum

İlanlar bölümü biraz daha etki olabilir. Ayrıca eş değiştirmek isteyen üyeler için ayrı bir başlık olabilir. Ben mesela bir arkadaşım ile denedik başarılı olduk. Yaygınlaştırılırsa daha fazla çift başarılı olacaktır.

Yarışmamız sonlanmıştır. Yorum yazan üyelerimize sonsuz teşekkürler.
Bu akşam kazanan üyemiz açıklanacaktır.

Yarışmamız sonuçlandı. Tebrikler
Kazanan üyemiz @Neslihan1
Yedek kazanan üyemiz: @MigdesiOlanKus

Ekran Resmi 2017-04-27 17.39.30.png

Merhaba benim şuan için gördüğüm en büyük sıkıntı resim ve video ekleme kısmının kolay olmaması.

Kuşlar konusunda deneyimli arkadaşların soru ve sorunlara daha fazla ilgi göstermelerini diliyorum. Herkese bol şanslar.

Geri