Karadeniz Pet

Obje ilgisi ve sahip ilgisizliği

YusufAkgül

Yeni Üye
Selam arkadaşlar 3 aylık erkek kuş sahibiyim.
El e gelmiyor anca parmağımla altına getirerek atlıyor ustune 1 dk bile durmuyor el de ama evde ne obje varsa onunla oynuyor kumandada tutalım telefonlara tuzluğa masanın üstündeki aksesuarlara kadar.
İlgisi bana az nasıl bana ilgilenmesini sağlayabilirim ?

İlgilendiği objeleri elinizde tutarak size gelmesini ve bu şekilde onunla oyun oynayarak vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Bu şekilde size ilgisi artabilir.

İlgilendiği objeleri elinizde tutarak size gelmesini ve bu şekilde onunla oyun oynayarak vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Bu şekilde size ilgisi artabilir.

Örnek vermek gerekirse kola kapağı ile alıyo yere atıyo alıp geri veriyorum bidaha bidaha aynı şekilde birlikte baya oynuyoruz hatda cici kuş bile demeye çalışıyor ritim tutuyor. Emin olun avuçlamadım bile hiç tepelere konmaz. İlgilenmediğim zaman gelip kafama konuyor ama el e gelmiyor yada onunla vakit geçirirken bana karşı bi yanıt ı olmuyor ilgilenmediğimde ilgi istiyor yada kur yapıyor bana. Meyve yiyim hemen gelir tabağıma çok şükür herşeyide yiyor mama gibi meyve gibi tüketimi güzel.

Oynayacaginiz objeleri alması icin elinize cikmasini saglayin meyveleri avucunuzun tam ortasina koyuo yemesi icin parmaginiza cikmasini saglayin zamanla dusuncesi eger parmga cikamazsam istedigim seyi alamam olacaktir birazda sabır tabi :)