Karadeniz Pet

Odamda üretim yapabilirmiyim

Tunahan uçar

Yeni Üye
Merhaba odamda yatıp kalkıyorum arada bir de bilgisayarda oynadığımda haliyle ses oluyor kuşlar için bu sorun olurmu elimden geldiğince sessiz olmaya çalışıyorum dışarı çıktığımda kapıyı kapatıyorum bu ses kuşlar için sorun olurmu eğer olursa bilgisayarı bırakmak hiç zor olmaz benim için bilgilendirir deniz sevinirim

Merhaba odamda yatıp kalkıyorum arada bir de bilgisayarda oynadığımda haliyle ses oluyor kuşlar için bu sorun olurmu elimden geldiğince sessiz olmaya çalışıyorum dışarı çıktığımda kapıyı kapatıyorum bu ses kuşlar için sorun olurmu eğer olursa bilgisayarı bırakmak hiç zor olmaz benim için bilgilendirir deniz sevinirim
Düzenli olarak zaten bu seslere maruz kalıyorlarsa sıkıntı olmaz. Ben de kendi odamda üretim yapıyorum.

Ama 6-7 aydan beri bendeler bazen ayak atıyolar ama ses oluyor o anda kuşlara baktığımda bir tedirginlik olup ayak atsada ben yinede sessiz ortamı elimden geldiğince deniycem bu arada koku ve pislik olmaması için ne önerirsin
Zamanla alışırlar sese..
Kafes tabanına mısır granülü koyabilirsiniz.

Aynı ortamdaki İlk kuluçkaysa sessiz olmalısın.

Diğer kuluçkalarda istersen trampet çal umurlarında olmaz. Tabi bu kuşların karakteristik özelliğine bağlı.

İlk kuluçka zamanı çiftleşmelerde ben hareket etsem kesiyolardı çiftleşmeyi. şimdi umurlarında bile değil yokmuşum gibi davranıyolar yani tecrübe edindiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı ortamdaki İlk kuluçkaysa sessiz olmalısın.

Diğer kuluçkalarda istersen trampet çal umurlarında olmaz. Tabi bu kuşların karakteristik özelliğine bağlı.

İlk kuluçka zamanı çiftleşmelerde ben hareket etsem kesiyolardı çiftleşmeyi. şimdi umurlarında bile değil yokmuşum gibi davranıyolar yani tecrübe edindiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler