Karadeniz Pet

okul hakında yardım

yusufkral

Onursal Üye
slm büyüklerim size bir sorum olacak her kes aklından gecenleri yazarsa sevinirim ...
ben 11 . sınıftayım kaldı sınava 2 yıl bile yok :)
ben eşit agarlık sectim ...sözel derslerim iyi edebiyat.tarih .cografya.dilanlatım vs..
matematik ve fizik kötü matematigi yapamıyorum ..fiziktede bir dogru dürüs hoca gelmedi fizikcilerin genetindemi ne var bu değişiklik :)
abilerim ben hangi ünüversiteye gitmeliyim hangi bölüme.nem meslege .bunlara nasıl karar vermeliyim .bir türlü bu işin içinden cıkamadım yardım edermisiniz bana bu konuda ?

İstediğin mesleği yapmak istiyorsan seçeceğin bölümü sınav sonucuna bağlı olarak yüzdelik diliminin 5 puan yularısından başlayıp aşağıya doğru devam etmelisin.
Benim ne iş yaptığım önemli değil yeterki iyi bir işim olsun diyorsan iyi bir üniversitenin çeşitli bölümlerini yine sınav sonucundaki yüzdelik diliminin 5 puan üzerinden başlayıp aşağıya doğru yazabilirsin.
Allah işini rast getirsin.. :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] saolasın abim ...simdilik aklımda bir meslek yok ta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

..................................................

Keşke sözel seçseymişsiniz matematik olmadan eşit ağırlıktan 4 yıllık biraz zor fiziklede işiniz yok 2 yıl boyunca matematiğe yoğunlaşın. Birden de yüklenmeyin bıkarsınız yapamazsınız işler hepten kötü olur mat1 i iyice kavramaya bakın daha sonra mat2 ye yönelirsiniz ikisininkinden aynı anda yüklenmeyin.. Ta bu arada sözel derslerede çalışmayı bırakmamak gerekir..
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah yardımım dokunmuştur..

[MENTION=7628]Fatih BUYURUCU[/MENTION] saolasın abi matematik hakında dediklerini dikkate alacağım :)