Karadeniz Pet

Olası solunum güçlüğü problemi

Torsedo

Yeni Üye
Merhabalar, elimde lutino renklerde bir aylık minik tatlı bir muhabbet kuşu yavrusu bulunmakta. Kendisini dün eve getirdim ve aldığımdan beri sürekli gözüm üzerinde. Bir hastalığı bir belirtisi olursa erkenden fark ederim diye düşündüm.

Muhabbet kuşumun uyurken kuyruğunun olması gerekenden daha fazla hareket ettiğini fark ettim. Bu durumun olası bir solunum yolu hastalığı olduğunu biliyorum. Bu nedenle YouTube'a bir video yükleyip sizlere danışmaya karar verdim.

Rica etsem bu arkadaşın bir sıkıntısı ya da problemi var mıdır? Yardımcı olur musunuz?

Bir hırıltı duyamıyorum. Sadece uyurken görüntüdeki gibi sallanma hareketleri yapıyor.
Videoyu da zaten az önce çekip yükledim.

Ceresini de dışarıdan kontrol ettim şimdi, burun deliklerinde bir tıkanıklık gözükmüyor.

Bir hırıltı duyamıyorum. Sadece uyurken görüntüdeki gibi sallanma hareketleri yapıyor.
Videoyu da zaten az önce çekip yükledim.

Ceresini de dışarıdan kontrol ettim şimdi, burun deliklerinde bir tıkanıklık gözükmüyor.
Hırıltı yoksa sorun yoktur. Merak etmeyin. Ortama da yeni geldiği için heyecan ve korkuya bağlı olarak bu tür kuyruk sallaması görülebilir..

Hırıltı yoksa sorun yoktur. Merak etmeyin. Ortama da yeni geldiği için heyecan ve korkuya bağlı olarak bu tür kuyruk sallaması görülebilir..
Mesajınız için çok teşekkür ederim. Yine de izlemede kalayım ben. Uygun görürseniz bir gelişme olursa size mesaj atmak isterim.

İyi akşamlar diliyorum.

Mesajınız için çok teşekkür ederim. Yine de izlemede kalayım ben. Uygun görürseniz bir gelişme olursa size mesaj atmak isterim.

İyi akşamlar diliyorum.
Rica ederim. Bir sorun olursa yazarsınız.

İyi akşamlar..

Geri