Karadeniz Pet

Oyun Alanı

uba

Yeni Üye
Arkadaşlar daha önce kafes üstü oyun alanı isminde bir konu açmıştım. Oyun alanı kuş tarafından çok beğenilmiş ve kullanışlı olmuştu. Kullandıkça bazı eksiklerinin olduğunu ve yorum yapan arkaşlarında dediği gibi biraz karışık olduğunu farkettim. Yeni bir oyun alanı yapıp eksikleri gidermeye çalıştım. Eskisini sökerken dahi kuşumuz evimi neden yıkıyorsun tiriplerine girdi ve bana biraz kızdığını belli etti. Taki yenisinin yapılışını ve şekle girmesini görene kadar. Bitmeden sahiplendi. Banyo kutusuna hiç girmediği için ve suluk vazifesi görsün diye koyduğum yemlikte yıkanmaya çalıştığı için 2 adet bambu çerezliği banyo ve meyvalık yaptım. Umarım beğenirsiniz.
+-
- Eskisi kafesin üstünde +yenisi kafesi içine alacak büyüklükte oldu. (90x70x40) cm.
- Eskisi yemlik veya suluk, sebzelik takılamayacak şekilde idi. + Yenisi Çelik sert tel ile 4 ayrı malzeme takılabilecek alanı oldu.
- Dar karışıktı + Geniş ve ferah oldu.
Oyuncaklar hariç 80 TL gibi bir rakam tuttu.

IMG-20161125-WA0009.jpg

Son düzenleme:
harika :D

Maşallah. Süper. Keyifli zamanlar geçirmesi dileğiyle hayırlı olsun biciriğe :D

Elinize emeğinize sağlık.Güle güle kullansın.

Çok güzel olmuş gerçekten görsel olarakta çok başarılı bir çalışma

Çok güzel olmuş ilerde çalışmanızı örnek alarak ben de yapmaya çalışacağım :)

Elinize sağlık. Malesef bende tek resim açılıyor. Merak ettim [emoji4] Linkleri kontrol edermisiniz. Tapatalk'tan dolayı mı acaba.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık. Malesef bende tek resim açılıyor. Merak ettim [emoji4] Linkleri kontrol edermisiniz. Tapatalk'tan dolayı mı acaba.

Taptalktan dolayı bende taptalk ile giriyorum tek resim açılıyordu siteden girdim hepsi açılıyor

Bu arada maşallah çok güzel olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kadar oyun alanına sahipken sizinle de ilgileniyor mu peki?
Uzun süre bize gelmedi. Elimizi uzattığımızda ısırmadı da. Kendi haline bıraktık. Kafesin kapaklarını hiç kapamadık. Zaten başka yerde oynamadığından salonda başka bir yerede pislemiyordu. Zamanla önce bana, sonra evdeki herkese gelmeye başladı. Bize gelip yerine kaçıyordu. şimdi yakınına yaklaşma ne surat ne el bırakıyo. Şunu tavsiye edebilirim. Alıştırma da hassas noktasını kabak çekirdeği gördüm. Kabak çekirdeğinin içini yiyin fazla kavrulmamış olacak. Kabuklarını peteğin üzerinde bekletin nemi gitsin. Onu çıtır çıtır yiyor. Elinde de yemeye devam ediyor. Her kuşun ayrı bir karakteri var ama tüm muhabbetler sabırla evcilleşiyor.

Taptalktan dolayı bende taptalk ile giriyorum tek resim açılıyordu siteden girdim hepsi açılıyor

Teşekkürler ve böyle bir çalışmayı şiddetle tavsiye ediyorum. Sonuçta canlı ve süs eşyası değil besleyeceksen ailenden birinin ihtiyaçlarını nasıl karşılarsan onunda ihtiyaçlarını düşünmek lazım. Sonrasında başka oyuncaklar ve banyo ekledim. ne eklesem hemen sahipleniyor.

Teşekkürler. Tarayıcıdan giriş yapınca açıldı

şanslı kuş:)