Karadeniz Pet

Oyun alanımız

Sedat06

Meraklı Üye
VTdj8S.jpg
Bu da bizim oyun alanimiz (el yapımıdır)

gayet başarılı hoş bi ben yapamadım böyle oyun alanları ya :)

çok güzel olmuş elinize sağlık

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Bu tarz ahşaplari nerden temin ediyorsunuz?

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Bu tarz ahşaplari nerden temin ediyorsunuz?
Kardesim mobilya işiyle ugrasiyor ondan aldim ama online alisveri sitelerinde de istediginiz malzemeyi mesela 10 mm kavela aratarak hepsini bulabilirsiniz

Evet muhabbet icin elde bu vardi farkli bir oyun alani daha yapacagim onun icin yuvarlak olanlardan aldim sarjli matkap bulursam birlestirecegim insallah
Öncelikle emeğinize sağlık görüntü olarak çok hoş fakat kuş kullanımı açısından düzeltilmesi gereken yerler var.(tahminim alt tabla üzerinde dışkı kalsın diye böyle yaptınız), aktif kullanıyorsanız zaten tecrübe etmişsinizdir. Merdiven gibi duran alan, solda F harfine benzer yer.

Öncelikle emeğinize sağlık görüntü olarak çok hoş fakat kuş kullanımı açısından düzeltilmesi gereken yerler var.(tahminim alt tabla üzerinde dışkı kalsın diye böyle yaptınız), aktif kullanıyorsanız zaten tecrübe etmişsinizdir. Merdiven gibi duran alan, solda F harfine benzer yer.
Fatih bey gorusleriniz icin cok tesekkurler yem meyve kalintilarini disari sacmamalari icin tablayi bu sekilde yaptik duzeltilmesi gereken yerler icinde dusuncelerinizi tam yazar misiniz