Karadeniz Pet

Pet Ürünlerinde İndirim ve Öneri

Tünekler tahtadır! Sadece 4 tahta tünek alsanız 20-30₺ tutar sanırım :)
Tahta tünekten kasıt buysa :

Petshoplarda bile 2 lira.

4 lüsü

Tahta tünekten kasıt buysa :

Petshoplarda bile 2 lira.

4 lüsü
Kargo parası +11₺ hocam yine 15-25₺ye gelmekte

Tahta tünek o kadar pahalandı mı hocam ben 10 tanesini 12 liraya almıştım...
Petshop fiyatlarını bilmiyorum hocam internetten alışveriş yaptıgım için yine n11de arkadaşın attıgı gibi 4lü 7tlden alsanız 11₺ kargo parası ekleniyor

dsd.png

Size mesaj atarken kafese tekrar baktım 77tl mi diye hesaba bi girdim 40tl indirim kuponu var yani 77tlye kafes+30tllik ürünü 60tlye almıs olucam kafes ölçüsü yeterlimidir hocam?

Bölmeli çifthane kafesleri sevmiyorum bana daha çok kullanışsız geliyorlar tekli üretim kafesi en sağlıklısı.
Ben ortadaki bölmeyi kaldırmayı düşünüyorum hocam şuanki kafesimin ölçüsü: Genişlik 30 Yükseklik 40 En 28 yani alacağım kafeste 30cm fazla genişlik mevcut olacak

Ben ortadaki bölmeyi kaldırmayı düşünüyorum hocam şuanki kafesimin ölçüsü: Genişlik 30 Yükseklik 40 En 28 yani alacağım kafeste 30cm fazla genişlik mevcut olacak
Çifthanelerin daha geniş olmak dışında bir özellikleri yok zaten. Çifthane özelliği tamamen kullanışsız.

Çifthanelerin daha geniş olmak dışında bir özellikleri yok zaten. Çifthane özelliği tamamen kullanışsız.
Anladım şuanki kafesime göre daha büyük olduğu için tercih ettim extra olarak kuş bölme durumum olursa yedek bir kafes bulunması kötü olmaz sanırım. Extra olarak indirimle birlikte çifthane kafesi+yem+tül aldım 60₺'ye denk geldi

Ekli dosyalar

• DF7FD4E6-C0A4-447B-8AFB-A236AB933DEB.jpeg
    DF7FD4E6-C0A4-447B-8AFB-A236AB933DEB.jpeg
    269.4 KB · Görüntüleme: 24
Geçen cumartesi epttavm den yuvalık aldım. 1 hafta oldu hala gelicek. Epttavm pişmanlıktır. Burdan duyurmuş olayım. Benim çok acelem yoktu gerçi ama acil ihtiyaç olarak alışveriş yapılmaz.

+ sı aynı marka yuvalığın aynı modeli en ucuz burdaydı, (n11,trendyol,gittigidiyor,hepsiburada)
- kargo takip sistemi görünürde var , satıcılar fazla sallamıyorlar heralde bu siteyi geç kargoya veriyorlar, geçen sefer verdiğim sipariş 4 gün bulunduğum ilçedeki dağıtım merkezinde bekledi sonra getirdiler.

Eurogold Kuş Kafesi kullanıyorum,çok memnunum.dandik bir kafes değil,aslında kuşuma boyasız almak istemiştim ama ürün çok kaliteliydi boyalı ama paslanma sorunu hiç yaşamadım haftada 1 komple kafesi yıkadığım halde.Demirler sağlam normalde tahta tünek taktığım zaman kırılırdı dayanmazdı bana ama olmadı çok şükür 😁İzmirde petshoptan almıştım ,bir çok arkadaşım da tavsiyem ile aldılar.İnternette bulabilirsiniz kuş suluğu içinde yıldırım markasını öneririm ,bu site de suluklar hakkında bir konu başlığı var bakarsanız eğer suluğunuzun kuş için sağlıklı olup olmadığını anlayabilirsiniz.yıldırım suluğunun altında yazıyor bilgileri ,kuş için sağlıklı.Ben bu zamana kadar kuşum için hep kapalı ürünler aldım,dal darısı için majo markasını kullanıyorum memnunum.