Karadeniz Pet

Pet Ürünlerinde İndirim ve Öneri

Geçen cumartesi epttavm den yuvalık aldım. 1 hafta oldu hala gelicek. Epttavm pişmanlıktır. Burdan duyurmuş olayım. Benim çok acelem yoktu gerçi ama acil ihtiyaç olarak alışveriş yapılmaz.

+ sı aynı marka yuvalığın aynı modeli en ucuz burdaydı, (n11,trendyol,gittigidiyor,hepsiburada)
- kargo takip sistemi görünürde var , satıcılar fazla sallamıyorlar heralde bu siteyi geç kargoya veriyorlar, geçen sefer verdiğim sipariş 4 gün bulunduğum ilçedeki dağıtım merkezinde bekledi sonra getirdiler.
Yuvalık cuma günü ptt ye verilmiş, cumartesi günü Kırşehirden İstanbula gelmiş gözüküyordu kargo takip sisteminde. Bugün tüm gün kargo takip sisteminde, takip kodu hatalı veriyordu nerde olduğuna bakamıyordum. Şimdi yine aynı kodla girdim açıldı. Satıcı bugün teslim etmiş, kırşehirden, istanbula gelmek için hazırlanmış olarak gözüküyor. Dağıtımıne beklediğim yuvalık.
Siparişide ayın 23 ünde vermişim . 😡😡😡

Mükemmel bir ptt miz var. Siz siz olun bulaşmayın....

Yuvalık cuma günü ptt ye verilmiş, cumartesi günü Kırşehirden İstanbula gelmiş gözüküyordu kargo takip sisteminde. Bugün tüm gün kargo takip sisteminde, takip kodu hatalı veriyordu nerde olduğuna bakamıyordum. Şimdi yine aynı kodla girdim açıldı. Satıcı bugün teslim etmiş, kırşehirden, istanbula gelmek için hazırlanmış olarak gözüküyor. Dağıtımıne beklediğim yuvalık.
Siparişide ayın 23 ünde vermişim . 😡😡😡

Mükemmel bir ptt miz var. Siz siz olun bulaşmayın....
Hocam PTT şubesine girip 1 bardak su istesen onu bile 10 günde getiriyorlar.

Hocam PTT şubesine girip 1 bardak su istesen onu bile 10 günde getiriyorlar.
PTTMat ile işlemlerinizi kolayca halledebiliyorsunuz ancak ürününüz büyükse pttmata sığmıyor. Geçenlerde tablo almıştım pttmata koydular diye mesaj geldi şifreyle atm gibi giriş yapıp dolaptan kargonuzu alabiliyorsunuz ancak sığmadığı için içeriden almak durumunda kaldım

Kafese ihtiyacı olanlar inceleyebilir.

Hala düzgün bir kafes bulmuş değilim 47 cm çok düşük geliyor eskiden 300 TL'ye jako kafesi alınıyordu şimdi 300 TL'ye anca böyle kafesler geliyor.
2010-2011 de 25 tl ye aldığım kafesin aynısı şimdi 110 lira. Daha iyiye gitmesi gerekirken her geçen gün pahalanıyor. Geçen merak ettim amazonun alman ve amerikan sitesinde baktım, kuş ürünlerine bakmaz olaydım asabım bozuldu. 😩

Sorsan dolarla mı maaşalıyoruz dolarla mı ekmek alıyoruz derler ama gel gör ki :)

Oyun için bilgisayar dizelim dedik 10K'dan başlıyor...
Her sene yeni bir bilgisayar alma hayali ile tutuşuyorum, bir sene bile fiyatı artmadığı olmuyor. Sabit dursa alacağım, ona da tamamım. Her sene min. 2k-3k fiyat artışı olabilir mi? Altı üstü bilgisayar alıyorum, geleceğe yatırım yapmıyorum ki kardeşim.

Hala düzgün bir kafes bulmuş değilim 47 cm çok düşük geliyor eskiden 300 TL'ye jako kafesi alınıyordu şimdi 300 TL'ye anca böyle kafesler geliyor.
Sanki altından yapıyorlar kafesleri 😀 Çok değerli ve kaliteli ürünler.Altı üstü telden yapılmış kafes.

Bilgisayar parçalarının fiyatları tam bir soygunculuk. Bilgisayar parçalarını insanlar üretmiyor. Hepsi robot otomasyon sistemiyle üretiliyor.

Benim şu andaki kullandığım bilgisayarım 12 yaşında 😂 İhtiyar dede olabilir fakat taş gibi. Ben 2008 yılında toplamıştım. Bir çok insan belki de 4. veya 5. bilgisayarını topladı. Maalesef biz Türklerde biraz gösteriş ve hor kullanma var. Saatlerce oyun oynamasını biliyoruz fakat Bilgisayarımızın temizliği aklımızın ucundan bile geçmiyor. Elektriklerdeki voltaj dalgalanmaları ve bilgisayarı saran tozlar yüzünden bir anda 1 yıllık Bilgisayarını yakan insanlar var. Sonra yeni sistem toplamaya başlıyoruz. Bilgisayar parçalarına bu kadar ilgi gösterilirse fiyatların artması normal... Avrupa ve Amerika da yaşayan bir kişi çok rahat bir şekilde süper bir sistem toplarken. Aynı sistemi toplamak bizler için sadece bir hayal olarak kalıyor ve aynı sistemi 2-3 yıl sonra toplaya biliyoruz.

Bu arada artık mecburen bende yeni bir sistem toplayacağım. :cool:

Yeni başlığa alayım sizi oradan tartışalım bunu :D

Hocam buda yeni yapmaya başladığım kafes maliyet ciddi anlamda düşüyor uygun oluyor istediğiniz ölçüde yapabiliyorsunuz kafesler cok pahalı maalesef.

Ohoo sen işi arş a çıkarmışsın. Baya devasa bi salma olmuş.Güzel kafes. Önceki kafesteki o yeşil teli nerden temin etmiştin?

Ohoo sen işi arş a çıkarmışsın. Baya devasa bi salma olmuş.Güzel kafes. Önceki kafesteki o yeşil teli nerden temin etmiştin?
Hocam ben elimdekini değerlendirmiştim o kafesi yaparken kümes çit teli olarak geciyor yapı marketlerden veyahutta nalburlardan bulabilirsiniz internettede mevcut şimdi baktım bi link bıraktım ornek olarak fakat herhangi bir siteden temin etmedim ben . İnternettende güvendiğiniz bir siteden uygun ölçülerde düşündüğünüz gibi bulabilirsiniz.

Hocam buda yeni yapmaya başladığım kafes maliyet ciddi anlamda düşüyor uygun oluyor istediğiniz ölçüde yapabiliyorsunuz kafesler cok pahalı maalesef.

Şöyle Ledli Bant Armatür atacaksın 5-6 tane üst çıtalara on numara olur,