Karadeniz Pet

Pet Ürünlerinde İndirim ve Öneri

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Yeni mahsül dal darı arayan arkadaşlar petmarketburada ya bakabilirler. Ayrıca bu ay içerisinde yeni mahsul g1 experience marka yem tohumlarıda stoğa girecekmiş !!!!!!!

Not : Henüz bu siteden alışveriş yapmadım, forumdaki arkadaşların önerilerinden bulup baktığım bir site. Siteyle bi alakam yok :D:rolleyes:

Hepsiburada da bugün çoğu petshop ürününde kargo bedava arkadaşlar sepete ekledikten sonra kargo bedava oluyor.

Paylastırılmıs ürün arayanlar bana ulasa bilir röfhein versele lega kizistirici vs vs

1 kg kızıl darı 47.99 ₺

Diazyme 256 probiyotik kuş sindirim düzenleyici 200gr 38 ₺

Röhnfried Gervit-W MultiVitamin Takviyesi 50 ml 26.25₺

Probiacti-Bird Kanatlılar İçin Sıvı Probiyotik 100 ml 35₺

Pupa Kanarya ve Muhabbet kuşu maması 1kg 13.89 ₺

Muta Vitamin(multi vitamin) 25 gr 26.25 ₺

Hocam ürünlerden memnun musunuz, doğru ürünler ve ileri tarihlimi ? Aynı satıcıdan bende vitamin alıcamda sıkıntı olmasın.
Ürünlerden memnunum. Ürünleri kullanırken 100 ml suya göre ayarlamayın.50 ml suya göre ayarlayın ki vitaminler ziyan olmasın, hemde daha uzun süre kullanın.:)

Ürünlerin son kullanma tarihleri

Röhnfried Gervit-W - 06/2022

Röhnfried Bt-Amin Forte - 06/2022

Röhnfried Hessechol - 06/2022

Röhnfried UsneGano - 05/2022

Röhnfried Hexenbier - 07/2022

Röhnfried Entrobac - 04/2022

Muhabbet kuşu kafesi arayanlara uygun fiyatlı kafes.Satıcının diğer kafeslerini de inceleyebilirsiniz.

Bu kafes beni üzdü 😅 Tam aradığım kafesmiş. Geçen hafta yeni kafes almıştım keşke acele etmeseymişim.

Bunun beyazını aldım. 🙃

Bu kafes beni üzdü 😅 Tam aradığım kafesmiş. Geçen hafta yeni kafes almıştım keşke acele etmeseymişim.

Bunun beyazını aldım. 🙃
Kısmetten öte yol yok.:)Kafes alacağınızı bilseydim,beraber araştırırdık.Yinede sağlık olsun.Yeni kafesinizi güle güle kullanın.:)

Röhnfired ürünlerim geldi.Hepsi kapalı ambalajlarda :) Röhnfired Entrobac hariç 5 tanesi damlıklı plastik şişelerde.Röhnfired Entrobac küçük plastik kavanoz içinde toz formunda.

Hocam internette bu markanin ürünlerini bölünmüş olarak sipariş ettiğimizdr bu şekilde mi geliyor.?Link paylaşırsaniz sevinirim:)

Quik Çifthane Ve Üretim Kafesi Bölmeli 101 - 77.50 ₺
  • Çifthane ve Üretim Kafesi Bölmeli Kanarya, Finç ve Muhabbet Kuşları için Üretim Kafesi Olarak Kullanılır. ÖLÇÜLERİ: 60 X 28 X 40 CM 4 KAPILI, ALTI IZGARALI, ORTADAN İKİYE BÖLME APARATLI Bölmesi sürgülüdür ve çıkarılabilir. Krom kaplıdır. Boyalı değildir. 4 adet yemlik ve 4 adet tünek ile birlikte gelmektedir. (2 suluk 2 gaga taşı hediye)

Quik Çifthane Ve Üretim Kafesi Bölmeli 101 - 77.50 ₺
  • Çifthane ve Üretim Kafesi Bölmeli Kanarya, Finç ve Muhabbet Kuşları için Üretim Kafesi Olarak Kullanılır. ÖLÇÜLERİ: 60 X 28 X 40 CM 4 KAPILI, ALTI IZGARALI, ORTADAN İKİYE BÖLME APARATLI Bölmesi sürgülüdür ve çıkarılabilir. Krom kaplıdır. Boyalı değildir. 4 adet yemlik ve 4 adet tünek ile birlikte gelmektedir. (2 suluk 2 gaga taşı hediye)
Tünekler tahtadır! Sadece 4 tahta tünek alsanız 20-30₺ tutar sanırım :)