Karadeniz Pet

Pet Ürünlerinde İndirim ve Öneri

Hocam ben elimdekini değerlendirmiştim o kafesi yaparken kümes çit teli olarak geciyor yapı marketlerden veyahutta nalburlardan bulabilirsiniz internettede mevcut şimdi baktım bi link bıraktım ornek olarak fakat herhangi bir siteden temin etmedim ben . İnternettende güvendiğiniz bir siteden uygun ölçülerde düşündüğünüz gibi bulabilirsiniz.
Hocam o diğer kafes dediğini bulamadım ben, atar mısınız merak ettim şimdi?

Şöyle Ledli Bant Armatür atacaksın 5-6 tane üst çıtalara on numara olur,
Haklısınız hocam birşeyler düşünüyorum bakalım :) birde kafesin alt kısmına pratik bi sistem temizlik için sonra tamamlanacak işallah:)

Hepsiburada da çoğu petshop ürünlerinde şuan kargo bedava. !!!!!!!!!!!

Pelet yemde dikkatli seçim yapmak gerekiyor ürünler buharla preslendiği için içeriklerini gözlemleme imkanınız yok bu sebeple bilinen markaları tercih etmek gerek. Pupa güvendiğim bir marka değil özellikle pelet konusunda kesinlikle tercih etmem, pelet düşünüyorsanız bulabilirseniz Versele laga b14 şayet bulamazsanız versele laga c15 alabilirsiniz.

Kuşlarınız daha önce pelet yem kullanmadıysa pelete alışma süreleri oldukça uzun ve zorlu olacaktır o yüzden çok fazla almamaya özen gösterin bulabilirseniz 500 gr ile başlayabilirsiniz.

Pelet yemde dikkatli seçim yapmak gerekiyor ürünler buharla preslendiği için içeriklerini gözlemleme imkanınız yok bu sebeple bilinen markaları tercih etmek gerek. Pupa güvendiğim bir marka değil özellikle pelet konusunda kesinlikle tercih etmem, pelet düşünüyorsanız bulabilirseniz Versele laga b14 şayet bulamazsanız versele laga c15 alabilirsiniz.

Kuşlarınız daha önce pelet yem kullanmadıysa pelete alışma süreleri oldukça uzun ve zorlu olacaktır o yüzden çok fazla almamaya özen gösterin bulabilirseniz 500 gr ile başlayabilirsiniz
Pelet çok övülüyorya hem uygun hemde kargo bedava olması cezbetti ama neyse. Hem dediğin de haklısın hemde açıldıktan sonra 6 hafta içinde tüketilmesi gerekiyormuş. Çöp olur.