Karadeniz Pet

PetShop Yorumları

Ben son dönemde oyuncak ve aksesuarlarda hafiften değişen fiyat politikaları hariç bütün konularda ( müşteri hizmetleri , aynı gün kargo , kargo paketinin çok iyi ve özenli hazırlanmış olması , şartsız koşulsuz iade kabul edip iade ürün ellerine geçince ücreti hemen iade etmeleri ) son derece memnunum . Niye memnunum peki ? Az önce web siteleri üzerinden kontrol ettim adı geçen Juen Pet Market adlı firmadan 2 yıl 2 aydır alışveriş yapmaktayım ve bu süreçte 19 alışveriş karşılığında toplam 3100 TL ödeme yapmışım . İnanın bu 19 alışverişte herhangi bir sorunla karşılaşmadım , ufak bir problemle bile karşılaşmadım . Havale ve EFT ile ödeme de %5 indirim yapıyorlar ve ödeme yaptığınız tutarın %1ini bonus olarak üyelik hesabınıza aktarıyorlar . Büyük bir keyif ile 3100 TL tutarında 19 alışveriş yaptığım firmayı nedensiz eleştireni dikkate almam , çünkü nedensiz eleştiriniz bu firmayı karalama amacıyla yazılmış boş bir eleştiri .

Juenpeti 8 senefir kullaniyorum.ufaktefek
sorunlar disinda bir sorununu gormedik.o ufak tefek sorunlardada onlarin pesine düşmeme aramamiza gerek kalmıyor calisan ablalar dakikasinda ariyorlar telefonu acamadigimda mesaj atip ufak tefek sorunu aciklayip müsait oldugunuzda donus yapın diyorlar.donus yapmazsan geri ariyorlar.siz bence calistiginiz firmayı akrabaniz firmayı ovdunuz

Moderatör tarafında düzenlendi: