Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
14 Ocak 2018
369
130
43
32
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
merhabalar uzun süredir https://www.juenpetmarket.com/ üzerinden alışveriş yapmaktayım ve aşırı derecede memnunum ama geçenlerde herkesin bildiği/duyduğu bir firmada Tr'de bulunmayan bir-kaç ürünü görünce heveslenerek hemen sipariş verdim . Tarihi geçmiş ürün gönderdiler , kullanılmış teşhir ürünü gönderdiler üstüne berbat kargo paketinin alelade hazırlanışından dolayı aldığım suluklarda kırık geldi . 7 hafta boyunca değişim için gönderdiğim ürünleri değiştiriyoruz deyip aynı şekilde geri gönderdiler . Ve ben bu firmaya dava açtım , Mahkemelik olduğum içinde firmanın ismini şuan veremiyorum kusura bakmayın .

Bu konu bir çok kere açıldı biliyorum Sizden ricam herkes bir suluk bile aldığı PetShop firmasının ;

müşteri hizmetleri ,
sipariş kargolama sürecini ,
ürünün paketlenmesini ,
iade sürecinde yaşadıklarını anlatması . Yorumlarınızın herkese çok büyük yararı olacağını unutmayın

Omer Sayar

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
22 Ağu 2017
438
46
28
Ankara
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri, Akvaryum
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
merhabalar uzun süredir https://www.juenpetmarket.com/ üzerinden alışveriş yapmaktayım ve aşırı derecede memnunum ama geçenlerde herkesin bildiği/duyduğu bir firmada Tr'de bulunmayan bir-kaç ürünü görünce heveslenerek hemen sipariş verdim . Tarihi geçmiş ürün gönderdiler , kullanılmış teşhir ürünü gönderdiler üstüne berbat kargo paketinin alelade hazırlanışından dolayı aldığım suluklarda kırık geldi . 7 hafta boyunca değişim için gönderdiğim ürünleri değiştiriyoruz deyip aynı şekilde geri gönderdiler . Ve ben bu firmaya dava açtım , Mahkemelik olduğum içinde firmanın ismini şuan veremiyorum kusura bakmayın .

Bu konu bir çok kere açıldı biliyorum Sizden ricam herkes bir suluk bile aldığı PetShop firmasının ;

müşteri hizmetleri ,
ürünün paketlenmesini ,
iade sürecinde yaşadıklarını anlatması . Yorumlarınızın herkese çok büyük yararı olacağını unutmayın
Hobipet ten çok memnunum

MeHeDe

Profesyonel
26 Ocak 2018
2,587
771
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Merhabalar öncelikle başınıza gelen olay için geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.
Ben gerek toptan gerek perakende olarak defalarca hobipet den alışveriş yaptım.
Kargolama gayet güzel kendi markalarının olduğu karton kutuları var onun içine koyup gönderiyorlar.
Kargo en geç 3 iş gününde gelmiş oluyor yakın mesafede 2 gün de teslim aldım. ( araya haftasonu girmediği takdirde )
Ürünleri de gerek son kullanma tarihi olsun gerek içeriği olsun uygun birçok üründe pahalı ürünlerin yerini rahatlıkla dolduracak nitelikler var.
Müşteri hizmetleri de gayet ilgili hediye de gönderdiler sağolsunlar.
Benim izlenimlerim bunlar şahsım adına memnun kaldım.

Edit: kargolama süresini yazmayı unutmuşum saat 15.00 e kadar siparişi verilen ürünler aynı gün kargo yapılıyor ellerinde stok olmadığı takdirde bir sonraki gün kargolama işlemi gerçekleşiyor

Edit: şimdiye kadar iade ettiğim ürün olmadığı için iade konusunda nasıllar bilemiyorum

Hayal Güç

Profesyonel
10 Ocak 2018
638
120
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Çok geçmiş olsun gerçekten kötü bir durum yaşadığınız, bende kendi adıma Evcilal sitesinden çok memnunum.

By_yesilgozlu

Süper Üye
21 May 2017
117
27
28
35
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Gecmis olsun oncelikle
Herseyden onemlisi guvelinir site olmasi lazim zararini karsilamalari gerekir ..
Hobipet ve akyol kardesler bu konuda hassasdir sorun oldugun da yenisi ile degistiriyor ama suana kadar oyle bi sorun yasanmadi

Ü

Üye silindi 26452

Guest
mybestpetshop
hobipet
gittigidiyor
kafessan

ihtiyaca göre tercih edilebilir.

alpdna

Yönetici
Site Yöneticisi
12 Haz 2016
1,103
431
83
istanbul
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
Cennet P., Monk P.
Kuş sayısı
2 tane
Petshop diye ayrı bir kategori oluşturulup, üyelerimizin yorum,şikayet ve düşünceleri yazılabilir.
Ne dersiniz?

Omer Sayar

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
22 Ağu 2017
438
46
28
Ankara
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri, Akvaryum
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Bencede çok mantıkli

alpdna

Yönetici
Site Yöneticisi
12 Haz 2016
1,103
431
83
istanbul
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
Cennet P., Monk P.
Kuş sayısı
2 tane
Sosyal bölümüne Pet Shop Yorumları bölümü açılmış olup, bu konuda Pet Shop Yorumları bölümüne taşınmıştır.

• Beğen
Tepkiler: tarık tekin

UgurluTurk

Süper Üye
13 Nis 2018
192
9
18
24
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Hepsiburada 30 tl üzeri ücretsiz kargo ve yem ve aksesuarların piyasa fiyatı altında olmasından dolayı burayı tercih ediyorum çok güvenilir ve fiyatı uygun bir site

tarık tekin

Aktif Üye
22 Eyl 2018
45
10
8
41
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Musteri hizmetleri konusunda juenpet asmis bir.firma ama enflasyon artmadan once fiyatkari cok daha guzeldi

UĞUR BAYAT

Site Bağımlısı
10 Mar 2018
74
16
8
35
Ankara
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Mybestpetshop, petmarketburada, hobipet üçündende alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım güvenilir firmalar tavsiye ederim.

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
14 Ocak 2018
369
130
43
32
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane

müşteri hizmetleri ,
ürünün paketlenmesini ,
Juen Pet Market ' ten 2 senedir aralıksız ve kayda değer tutarlarda alışverişlerim oldu , son alışverişim bugün elime sorunsuz geçti ve gerçekten bir çok konuda ( müşteri hizmetleri , aynı gün kargo , kargo paketinin çok iyi hazırlanmış olması , şartsız koşulsuz iade kabul edip iade ürün ellerine geçince ücreti hemen iade etmeleri ) aşmış durumdalar . Eleştireceğim tek konu oyuncak ve aksesuarlarda fiyat politikalarının değişmesi , bazı ürünleri piyasada daha ucuza bulabiliyorsunuz .

Kolay Mama ' dan da gayet memnunum ( müşteri hizmetleri , kargo paketinin çok iyi hazırlanmış olması , şartsız koşulsuz iade kabul edip iade ürün ellerine geçince ücreti hemen iade etmeleri ) . Eleştireceğim konular KUŞ kategorisinde seçenek çok az , oyuncak ve aksesuarların stoklarını kendileri tutmuyorlar ithalatçı firmadan istiyorlar . Bu da siparişten sonra Bir kaç gün bekleyeceğiniz anlamına geliyor .

Gittigidiyor üzerinden netakvaryum ve okyanuspetshop mağazalarından çok alışverişim oldu onlardan da oldukça memnun kaldım .

Son düzenleme: