Karadeniz Pet

Power Max kuru mama ve kuru mama önerileri

Ufuk Tosun

Meraklı Üye
Ustalar power Max klasik kuru mamasını kullanıyorum gayet memnunum ama bu mamadan daha iyi mama önerisi olan ustalarımdan tavsiyeler almak isterim. Beutiful food kuru mamasını önermişti bir kaç üretici, sizin fikirleriniz nelerdir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ustalar power Max klasik kuru mamasını kullanıyorum gayet memnunum ama bu mamadan daha iyi mama önerisi olan ustalarımdan tavsiyeler almak isterim. Beutiful food kuru mamasını önermişti bir kaç üretici, sizin fikirleriniz nelerdir?

Powermax Extra Plus +++ Mama kullanıyorum clasik mamadan artısı yedi çesit bitki karışımına ek 14 cesit vitamin , aminoasit ve 5 cesit mineralle zenginlestirilmistir.​

Powermax Extra Plus +++ Mama kullanıyorum clasik mamadan artısı yedi çesit bitki karışımına ek 14 cesit vitamin , aminoasit ve 5 cesit mineralle zenginlestirilmistir.​

Ekstra plus alacam bende ama leş gibi bi kokusu var içindeki b vitamininden dolayı. Kuşlar yemez diye korkuyorum

Biraz araştırma yaptım power max classik mamanın içinde beautiful food mamadan karıştıracam biraz

Ekstra plus alacam bende ama leş gibi bi kokusu var içindeki b vitamininden dolayı. Kuşlar yemez diye korkuyorum

hafif tarçın kokusu var ama muhabbet kuşunun okadarda hassas koku alma duyusu yok.suyuna kattıgım b vitaminin kokusana ben bile dayanamıyorum :D

Klasik maması öyle güzel kokuyor ki benim bile yiyesim geliyor [emoji23]
ben mamayı hazırlarken organık keçiboynuzu özünü suda karıştırarak mamaya ekleme yapıyorum,arada balı suda sulandırarak mamaya katıyorum güzelde oluyor.birde mamayı kaba koydugumda ufak bir daldarıyıda üstne koydummu dahada iştahlarını arttırıyorum.

ben mamayı hazırlarken organık keçiboynuzu özünü suda karıştırarak mamaya ekleme yapıyorum,arada balı suda sulandırarak mamaya katıyorum güzelde oluyor.birde mamayı kaba koydugumda ufak bir daldarıyıda üstne koydummu dahada iştahlarını arttırıyorum.
Vallahi ne yalan söyleyeyim ben bildiğin yumurtayı rendeleyip veriyorum. Bazen sebze, tarçın vb. ek maddeler katıyorum. Kuşlar da öyle alıştı.

Ben hiç hazır mama kullanmadım.Kullanmayı da düşünmüyorum.Her şeyi birbirine karıştırmak ta mantıklı gelmiyor.
Haftada 2 gün haşlanmış yumurta
Haftada 1 gün havuç rendesi ve ince şekilde kıyılmış maydanoz sapı
Haftada 1 gün küçük şekilde parçalanmış Ceviz içi ve çiği baden içi
Haftada 1 gün azar azar meyve parçaları.
Haftada 1 gün haşlanmış patates.... şeklinde veriyorum.