Karadeniz Pet

Probiyotik ve multivitamin bir arada mı? Öneri

Reyhan91

Meraklı Üye
Merhaba, ben kuşlarıma güzel bir probiyotik ve multivitamin almak istiyorum fakat markalarla aram pek yok. Hangisi iyi ya da kötü bilemiyorum. Bir ürün buldum, bu probiyotik ve multivitamin karışımı mı ve iyi bir ürün mü? Ya da farklı önerilere de açığım, şimdiden teşekkürler

O
Merhaba, ben kuşlarıma güzel bir probiyotik ve multivitamin almak istiyorum fakat markalarla aram pek yok. Hangisi iyi ya da kötü bilemiyorum. Bir ürün buldum, bu probiyotik ve multivitamin karışımı mı ve iyi bir ürün mü? Ya da farklı önerilere de açığım, şimdiden teşekkürler

Güzel bir soru benimde pek aram yok sizin sayenizde bende öğrenmiş olacağım

1579163405936.png

1579163469490.png

İyi bir şey olsun demiştiniz. Bölünmüş te satılıyor ama orjinal ambalajı iyidir.
Almaya karar verdim Levent bey ama bu yemlere karıştırılıyormuş sadece. Yem içinde ne kadar kullanabilirim acaba yenileyecek miyim sürekli? Siz kullandıysanız öneriniz nedir

Almaya karar verdim Levent bey ama bu yemlere karıştırılıyormuş sadece. Yem içinde ne kadar kullanabilirim acaba yenileyecek miyim sürekli? Siz kullandıysanız öneriniz nedir
https://www.kusvitaminleri.com/index.php/trocan-brosur/
Bunu alabilirsiniz.
İzmir'de Özvet de aynını veriyor..Ürünün adını 5li karışım olarak söylüyor ancak kokusu rengi birebir aynı. İçeriği de baz alınca oldukça faydalı görünüyor zaten.

Suya da karıştırılıyor. Yeme de karıştırsanız yenilemeye gerek yok. Kullanım miktarı ambalajda olması lazım. Ben hatırlamıyorum.

Geri