Karadeniz Pet

Pvc kafes tabanı

Diyap

Paylaşımcı Üye
Slm herkese.ben hobi olarak mubi bakıcam.hobihaneme.10 gözlü pvc kafes aldım.kafeslerde alt ızgara yok.çekmece gibi tavası var.ben buna ne koymalıyım.altlık olarak.talaşmı kummu ne yapayım ucuzundan. @Ayhan OTÇUOĞLU @Levent ACAR @Sakuram ve diğer herkes :)

En iyisi kuş taban kumu ama 10 adet göz için maliyeti yüksek gelebilir.Kuşlarda alttaki kağıdı yeme gibi bir problem yoksa kullanmadığın kitap sayfaları yada fotokopiler en uygun bunlar.Ama kuşlarda bunları kemirmeye başlarsa ucuz saman kağıdı kırtasiyeden temin edebilirsiniz.Uygun ölçüde alt ızgara bulursan altına çıta koyup tel ızgarada yapabilirsin.

En iyisi kuş taban kumu ama 10 adet göz için maliyeti yüksek gelebilir.Kuşlarda alttaki kağıdı yeme gibi bir problem yoksa kullanmadığın kitap sayfaları yada fotokopiler en uygun bunlar.Ama kuşlarda bunları kemirmeye başlarsa ucuz saman kağıdı kırtasiyeden temin edebilirsiniz.Uygun ölçüde alt ızgara bulursan altına çıta koyup tel ızgarada yapabilirsin.
Izgarasız olması lazım bana.kağıt sermenin boş koymaktan farkı yok.ızgara olmadığı için kendi pisligine basacak yine .başka ne yapılabilirki