Karadeniz Pet

pvc kafese led aydınlatma

Celil ALPAY

Paylaşımcı Üye
bst kafesten pvc kafes sipariş ettim. gelince led aydınlatma yapmak istiyorum. daha önce yapan arkadaşlar nasıl yaptıklarını yazarlarsa sevinirim..

bst kafesten pvc kafes sipariş ettim. gelince led aydınlatma yapmak istiyorum. daha önce yapan arkadaşlar nasıl yaptıklarını yazarlarsa sevinirim..
Hayırlısı olsun. Hangisinden sipariş verdin? Bu hafta sonu ben yapacaktım LED. Hatta paylaşırım demiştim ama işlerimin yoğunluğundan yapamadım maalesef. Yine de bu hafta sonu yaparsam resimlerle paylaşırım.

Hayırlısı olsun. Hangisinden sipariş verdin? Bu hafta sonu ben yapacaktım LED. Hatta paylaşırım demiştim ama işlerimin yoğunluğundan yapamadım maalesef. Yine de bu hafta sonu yaparsam resimlerle paylaşırım.

Teşekkürler. CY50 5 katlı olanından sipariş verdim. Resimleri merakla bekliyorum kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Pvc kafesin icinemi yapmak istiyorsunuz yoksa etrafina mi?

içine kafesin tavan kısmına.

Teşekkürler. CY50 5 katlı olanından sipariş verdim. Resimleri merakla bekliyorum kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

içine kafesin tavan kısmına.
Rica ederim. Bende CY 50 4 katlısını yaptırdım. Gayet kullanışlı ve steril. Tekerlek var mı pekii?

Şerit ledler (kafes içine yapılacaksa dış mekanlar için olan ledler tercih edilirse iyi olur) istenilen ölçülerde kesilebilir.Üzerinde makas izi olan yerden kesilirler. Kafesin enine göre şerit led kesildikten sonra + ve - uçlarına kablo lehimlenir. Kafes kaç katlı ise o kadar düzenek hazırlanır. Daha sonra lehimlenen + uçlar birleştirilir.Aynısı - uçlar içinde yapılır. Birleştirilen bu uçlar adaptörden gelen + ve - uçlara bağlanır.

Benim 3lu pvc kafes vardi tavana yapistirdim ledi adaptöre bagladim kablolari prize takip calistirdim adaptörun valt i yüksek olmasin ledler patlar.

Rica ederim. Bende CY 50 4 katlısını yaptırdım. Gayet kullanışlı ve steril. Tekerlek var mı pekii?

tekerlek var, çelik jant:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Şerit ledler (kafes içine yapılacaksa dış mekanlar için olan ledler tercih edilirse iyi olur) istenilen ölçülerde kesilebilir.Üzerinde makas izi olan yerden kesilirler. Kafesin enine göre şerit led kesildikten sonra + ve - uçlarına kablo lehimlenir. Kafes kaç katlı ise o kadar düzenek hazırlanır. Daha sonra lehimlenen + uçlar birleştirilir.Aynısı - uçlar içinde yapılır. Birleştirilen bu uçlar adaptörden gelen + ve - uçlara bağlanır.

bu şema baya faydalı oldu çok sağol hocam

tekerlek var, çelik jant:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

bu şema baya faydalı oldu çok sağol hocam
Oh oh maşallah. En iyisi çelik jantlı olması :) Satarken daha iyi oluyor çelik jantlı :)

Arkadaşlar 1 sene önce 4 katlı kafesime beyaz led döşedim. Ledleri günlük yaktım sördürdüm. Geçen 2 ay öncesine kadar ledler yanıyordu. Ledleri söndürme kararı aldım ve şimdiye kadar 2 ayda 15 filan yumurta 5 yavru aldım. Bu led bir etkendir yada değildir bilemem ama aklınızda olsun.

Bir tanede resim atayım
0184ce8147b05585ce0f86be3c90f5fc.jpg

[MENTION=7712]ObreuS[/MENTION] led lerden olduğunu sanmıyorum. forumda led aydınlatmalı pvc kafes kullanan üreticiler var.

Bence led gün ışığı rengi olsun bunada bir zaman rölesi bağlayın sabah 10 akşam 10 ayarlayın.

ledler beyazmı olsun gün ışığımı? karar veremedim.

Bende led taktım. Baktım çok aydınlatıyor üzerlerine oje sürdüm baya baya etkili oldu, loş bir hava kattı ortama :) yalnız ufak bir parça kafi geliyor...

Valla bende kararsız kaldım şimdi. beyaz mı gün ışığı mı. Yoksa led dimmer lı mı yapsam diye.

Ben de Bst kafes siparişi verdim. Levent abi bana dün kendi kafeslerindeki gün ışığı ledlerinin sarardığını söyledi. Beb beyaz takacağım muhtemelen o yüzden. Aklınızda bulunsun.

Geri