Karadeniz Pet

Quik Kemirgen Kuş Altlığı İncelemesi

alpdna

Yönetici
Yönetici
Selamlar
İlk ürün inceleme yazımızla karşınızdayız.
Normalde kafes altında normal talaş kullanmaktaydım, internetde gezerken bu ürünü gördüm, sipariş verip hemen kullanmaya başladım.
Quik firmasının çıkarmış olduğu paketinde de yazmış olduğu gibi ekolojik,kimyasal içermeyen, tozsuz sıkıştırılmış talaş ürünüdür. Denemelerimde sıvı emiciliği gerçekten iyiydi ve odada enfes doğal bir koku var. Kullanımı temizlenmesi çok kolay.Kafesim biraz büyük olduğu bir paketin 3/4 nü kullandım. Normal talaşlardan çok daha kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim. Fiyatı 4-5 TL arasıdır.
Sizde bu ürünü kullandıysanız yorumlarınızı bekliyoruz.
Teşekkürler.

IMG_4184-min.JPG

IMG_4173-min.JPG

İnceleme için teşekkürler. Ürünü hangi sitelerden temin edebiliriz? Teşekkürler :)

Kaç kullanımlık oluyor peki bu veya ne kadar süre sonra değiştirmek gerekiyor

çam granürüdür büyük iht ürün. yuvalıklar da dahi kullanılabiliyor ufak taneli olanlar uzun ömürlü koku önleyici dışkı emici özelliği vardır ama muhabbet kuşarının ızgara altında bulunmalı mutlaka yoksa oyun amaçlıda olsa ağızlarına alıyorlar ve sağlık açısından büyük tehlike oluşuyor bu yüzden tabana kullanıldığında mutlak erişimleri engellenmeli

ürün güzel duruyor ancak ne sıklıkla değiştirileceği önemli.
500ml hazır su 50 kuruş tuvalet 1 tl bunun gibi olmasın :))

Şuan 5.günde bir problem yok. Bence iki haftada bir değişmeli diye düşünüyorum. Normal talaşı 2 günde bir değiştiriyordum.

çam granürüdür büyük iht ürün. yuvalıklar da dahi kullanılabiliyor ufak taneli olanlar uzun ömürlü koku önleyici dışkı emici özelliği vardır ama muhabbet kuşarının ızgara altında bulunmalı mutlaka yoksa oyun amaçlıda olsa ağızlarına alıyorlar ve sağlık açısından büyük tehlike oluşuyor bu yüzden tabana kullanıldığında mutlak erişimleri engellenmeli
Bu ürünemi muhabbet kuşlarının erişmemesi gerekiyor yuvalıklarda kullananlarda varmış anlayamadım çok.

Bu ürünemi muhabbet kuşlarının erişmemesi gerekiyor yuvalıklarda kullananlarda varmış anlayamadım çok.
yuvalıkta yetişkin kuş dışkı bırakmaz dışarı yapar dışkısını yeme düşmemiş muhabbet de yiyemez doğal olarak kullanılabilir. ama kafes tabanında erişim olmaması lazım, yetişkinlik dönemine gelene kadar oyun maksadıyla yiyor çünkü tabanda ne olursa

yuvalıkta yetişkin kuş dışkı bırakmaz dışarı yapar dışkısını yeme düşmemiş muhabbet de yiyemez doğal olarak kullanılabilir. ama kafes tabanında erişim olmaması lazım, yetişkinlik dönemine gelene kadar oyun maksadıyla yiyor çünkü tabanda ne olursa
Teşekkür ederim bu ürünü kullanmayı düşünüyorum kemirgen talaşı yerine doğal çammış.
ukekumu-020-500x500.jpg
http://www.hepsiburada.com/quik-cam-kedi-kumu-3-8-lt-p-PTINQUIK-034 http://www.hepsiburada.com/quik-100-ekolojik-cam-kedi-kumu-3-8lt-p-PTTRSTKK0002 ürünü inceleyiniz.

talaş yerine @alpdna nın önerdiği ürünüde kendi gösterdiğiniz ürünüde kullana bilirsiniz hepsinin ham maddesi aynı "çam granül" farklı isimlerde piyasaya sürüyorlar sadece

Yeni aldığım yavru tavşanlara talaş kullanıyorum talaş yerine bu ürünü kullanmamda bir sakınca var mı yoksa biraz daha beklemelimiyim teşekkürler

Ben bu ürüne benzeyen mısır granürünü kullanıyorum o da çok iyi iş çıkarıyor tavsiye ederim.