Karadeniz Pet

Rıfkı'dan bir kaç resim.

• Konbuyu başlatan Hüseyin YAVAŞ
  • Başlangıç tarihi
H

Hüseyin YAVAŞ

Guest
Merhaba, herkese kolay gelsin..

Uzun yıllar sonra tekrar 2. bir kuş aldım kendime diğeri varken gerçi biraz çocuktuk ama 6-7 sene yaşamıştı.. Hatırlıyorum baya yani.

Şimdi kendime bir kuş aldım, baya ilgilenmeyi düşünüyorum o yüzden malzeme olarak alabildiklerimin en iyisini aldım şuanlık.. Kaç aylık olduğu hakkın da bir fikrim yok tam olarak ama, küçük gözüküyor baya. Daha 1 gün oldu, çok korkak değil elime filan alıp odada gezdirebiliyorum ani hareket yapmadan. Yine de hala biraz korkuyor hissediyorum, alışmamış gibi duruyor..

q4g99.jpg

q4gfk.jpg

q4gj1.jpg

Bir de ben kitaplığa koydum şuan kullanmamam nedeni ile, o arkada ki bilgisayarı da kullanmıyorum acaba onu söksem mi? Gerçi bu sefer de arkasın da pek bir şey göremeyecek ama..

kuşun havuza girmesi hoşuma gitti benim kuşlara alalı 1 hafta oldu içine girmiyorlar suluk gibi kullanıyorlar yüzdüklerini görmedim xD

kuşun havuza girmesi hoşuma gitti benim kuşlara alalı 1 hafta oldu içine girmiyorlar suluk gibi kullanıyorlar yüzdüklerini görmedim xD

Ben elimle önüne doğru tuttum hemen atladı hocam, ara da giriyor yine girince de eğleniyor gibi duruyor orda baya. :D

@Monica

Teşekkürler, umarım oda beğenmiştir :D

@Pamukmavis

Hava sıcak arada bir girip çıkıyor hala :D

Bu arada cins ve yaş tahmini yapabilen biri var mı acaba?

Maşallah güzel bir cengaver..Yaz aylarında banyo yaptırmanız çok güzel..tüyleri hem sağlıklı olur hemde hayvan serinlenir..

Kuşun çok harika ve cesur. Çok dikkat et kaçırma, öldürme çünkü yazık olur. Çok hayırlı olsun. Benim kuşumunun tek sorunu kendi yıkanmaması :/ Çok akıllı bir kuş olucak bence. Allah nazar değdirmesin İNŞALLAH.

@Serkan Erkan

Teşekkürler yorum için. Yaş ve cinsiyet hakkın da bir fikriniz var mı acaba?

@Mertcan

Sağolasın hocam yorum için, elimden geldiğince dikkat ediyorum. Şuan pek kafeste gezmiyor filan ama alışma sürecinden olsa gerek daha 24 saat bile olmadı çünkü. Umarım öyle olur, sağol tekrar yorum için.

Arkadaşlar kuşun ırkı ve yaşı hakkın da bir fikri olan var mı?

Geri