Karadeniz Pet

Rio & naz :) ayrıca el emeği kafesim...

Erman ARSLAN

Meraklı Üye
Daha önce resimlerini paylaşmıştım ama kuşlarla çekememiştim bir türlü. bugün kısmet oldu :) kafesin bitmiş hali ve kuşlarım. Erkek olan RİO dişi olan NAZ :) bu aralar iyice kızıştılar, yavrular geldi gelecek inşallah. Kafes ve kuşlarım hakkında fikirleriniz benim için önemli :) Şimdiden Teşekkürler.
v96nu.jpg

v977d.jpg

v977x.jpg

v97b4.jpg

v97bl.jpg

çok beğendim ellerinize sağlık merdiven büyük olmuş ilk dikkatimi o çekti ama güzel olmuş birde size yavru verdilermi sizden iyisi olmaz :) eksik bir şey göremedim tam tersi fazlası var :)

çok güzel olmuş ne kadara mal oldu acaba maşallah kuşlar süper

Teşekkür ederim :) tam 50 TL'ye mal oldu hem ekonomik hem rahat hareket etmeleri bakımından içime sindi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:34 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

çok beğendim ellerinize sağlık merdiven büyük olmuş ilk dikkatimi o çekti ama güzel olmuş birde size yavru verdilermi sizden iyisi olmaz :) eksik bir şey göremedim tam tersi fazlası var :)

Evet benimde içime sinmeyen tek şey merdiven oldu açıkçası. İlk fırsatta değiştireceğim daha kibar bir merdiven yapacağım :) teşekkürler

kaç çiftiniz var ?

okan abinin gözünden kaçmaz böyle şeyler :)

kuşlar için geniş alan düşünmen güzel arkadasım tebrik ederim
bana suluk fazla büyük geldi zararı olmaz ama nasılsa suyu var diye hergün tazelemeyi ihmal etmeyin lütfen

kuşlar için geniş alan düşünmen güzel arkadasım tebrik ederim
bana suluk fazla büyük geldi zararı olmaz ama nasılsa suyu var diye hergün tazelemeyi ihmal etmeyin lütfen

Evet haklısınız aslında bencede büyük ama diğer kafes sulukları da çok küçük ve monte problemi var ileriki zamanda bulabilirsem daha orta boy bir suluk ve yemlik alacağım. Bu arada işten arta kalan vakitlerimin büyük kısmını bu keratalar alıyor, yem su konusunda ben de çok hassasım, Teşekkürler. :)

dostum sakın kızma ama madem elinden geliyor.kafesin ön alt kısmından 5 santim yer aç.derinlemesine ve en ölçülerini alıp,altına tava yapsan temizlik açısından süper olur.yine ön tarafa,tavanın hizasında 20cm kadar 3mm plexi parçası vidalasan toz pislikte dışarı gelmemiş olurdu.nacizane kendi fikrim

dostum sakın kızma ama madem elinden geliyor.kafesin ön alt kısmından 5 santim yer aç.derinlemesine ve en ölçülerini alıp,altına tava yapsan temizlik açısından süper olur.yine ön tarafa,tavanın hizasında 20cm kadar 3mm plexi parçası vidalasan toz pislikte dışarı gelmemiş olurdu.nacizane kendi fikrim

yok abim neden kızayım, elim yatkındır biraz ama uygulamada eksikler olur, ne demişler "BİR ELİNDE HATALARI OLANIN DİĞER ELİNDE TECRÜBELERİ VaRDIR" :) haklısın, ben kafesin içine yerleştiririm diye düşündüm ama evdeki hesap işte, çarşıya uymadı. Kuşları içine koyduktan sonra kafama dank etti :) eksikleri zamanla giderecem inşallah.

yok abim neden kızayım, elim yatkındır biraz ama uygulamada eksikler olur, ne demişler "BİR ELİNDE HATALARI OLANIN DİĞER ELİNDE TECRÜBELERİ VaRDIR" :) haklısın, ben kafesin içine yerleştiririm diye düşündüm ama evdeki hesap işte, çarşıya uymadı. Kuşları içine koyduktan sonra kafama dank etti :) eksikleri zamanla giderecem inşallah.

hadi bakalım kolay gelsin.elinden iş gelen adamı herkez sever

Güzel kafes, güzel kuşlar.. Maşallah. Bir şeyi merak ettim. Kafes oldukça geniş. 2 çift çok rahat yaşar. Konulsa ne olur peki?

Güzel kafes, güzel kuşlar.. Maşallah. Bir şeyi merak ettim. Kafes oldukça geniş. 2 çift çok rahat yaşar. Konulsa ne olur peki?

evet bende iki çift olsun isterim ama sonradan ekleme yapma diyenler çoğunlukta. Birbirlerine zarar versinler istemem onun için şimdilik beklemedeyim. Uzman arkadaşlar ne söyler bilmem ama :)

3 çift bile atarsın hiçbirşeyde olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 02:20 --

milletin oda içi salmalarını görmüyormusunuz.olsa onlarınkine olur.hepsi tüneğini yuvalığını bilir

Geri