Karadeniz Pet

SİZCE DİŞİM KIZGIN MI ? (ÇİFTLEŞEBİLİR Mİ ?)

Bitmeye başlamış net bir zaman verip sizi yanıltmak istemem fakat b vitamini takviyesi yaparsanız bu zamanı kısaltırsınız ve tüyleri daha sağlıklı olur kafasındaki tüy tüpçüleri var çubuk gibi onlar yok olmaya başladığında tüy deökğm bitmiş olur
BUGÜN ERKEĞİ DİŞİNİN ÜSTÜNE GÖRDÜM ODAYA GİRİNCE AYRILDILAR YUMURTA DOĞURACAĞINI NASIL ANLARIM

BUGÜN ERKEĞİ DİŞİNİN ÜSTÜNE GÖRDÜM ODAYA GİRİNCE AYRILDILAR YUMURTA DOĞURACAĞINI NASIL ANLARIM
Çiftleşmeninde belli bir süresi var olmamışda olabilir yeterli süre Durumun gerçekleşmesi gerekir ama olduysada dişide yuvayaya girme yuvada daha fazla vakit geçirme görülür bazı dişiler yuvayı kemirir kendine daha uygun bir ortam hazırlar bunları öncelikle gözlemlemen gerekir

Çiftleşmeninde belli bir süresi var olmamışda olabilir yeterli süre Durumun gerçekleşmesi gerekir ama olduysada dişide yuvayaya girme yuvada daha fazla vakit geçirme görülür bazı dişiler yuvayı kemirir kendine daha uygun bir ortam hazırlar bunları öncelikle gözlemlemen gerekir
BENİM DİŞİ ARA SIRA GİRİYO YUVANIN İÇİNEDE MSIR KOÇANI KOYDUM ZTN AMA YİNEDE DIŞINI KEMİRİYOR BE YUKARDA ATTIĞIM RESİMDE TÜY DÖKÜMÜ BİTMİŞ Mİ KAFASINDA BEYAZ HİÇ BİŞEY KALMADI

Ve kalamar kemiği taktım yemiyor

Ve kalamar kemiği taktım yemiyor
TÜY dökümü bitmiş gibi kalamar kemiğini ihtiyaç duyguğunda kullanır
Malum kış ayında olduğumuz için kuşları sıcak ortamda tutmanız çok önemli yoksa yumurtadan çıkmama durumu olabilir evin hareketsiz sessiz sakin bir yerinde olması şart kafesin yoksa dişi stres yapar ya yumurtayı çıkarmaz yada kırar bunlarda önemli hususlardan

Malum kış ayında olduğumuz için kuşları sıcak ortamda tutmanız çok önemli yoksa yumurtadan çıkmama durumu olabilir evin hareketsiz sessiz sakin bir yerinde olması şart kafesin yoksa dişi stres yapar ya yumurtayı çıkarmaz yada kırar bunlarda önemli hususlardan
Peki saol

Bide bişey soracağım odaya girince kapıyı açar açmaz dişi direk yuvaya giriyor ve erkekse kafasını içeri uzatıp bakıyor ve kuşlarım 1 yıldır aynı kafeste yuvayı 1 hafta oldu takalım

Son düzenleme:
Geri