Karadeniz Pet

Sıfırdan..

Özgünn

Yeni Üye
Arkadaşlar kolay gelsin herkese.
Sultan papağanı almak istiyorum. İlk yavru erkek ve de ardından dişi. Sıfırdan başlayan biri için tavsiyeleriniz nelerdir? İnternet de okudum bilgi veren yerleri ama tecrübe daha iyidir yardımcı ve de önerici olursanız sevinirim. Maddi sıkıntım yok çok şükür. Eğitimi bakımı ve de en önemlisi arkadaşlığı nasıldır?

Sokakta görmüştüm kırmızı ara papağanını koluna koymuş bir amca ekmek poşeti elinde geziyordu çok kıskandım açıkçası :D Sultan papağanım bana alışınca bunu ben de yapabilir miyim yoksa uçar gider mi?

Kafes olarak 77*46*46 kafes gördüm İnternet de onu alacağım bir çift için yeter mi yoksa daha da büyüğü daha mı makul olur?

Burada yazmadığım şeyleri de siz ekler misiniz?

Son düzenleme:
Selamlar, hayırlı olsun.
O bahsettiğin kafes fazlasıyla yeterli gelecektir.
Forumda bildiğim kadarıyla [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION], [MENTION=8602]Seda CAN[/MENTION] ve [MENTION=1013]Murat KARAYILAN[/MENTION] sultan papağanından anlıyorlar.

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] ağabey de anlıyordur fakat o şekilde sultan dışarda gezmez gibi uçacağını düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun

Muratın da vardı sultanları..
Noldu sultanlar murat kalfa?

Sattıım Abi Sultanları Ev Müsait değil odamda zor oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:42 --

Arkadaşlar kolay gelsin herkese.
Sultan papağanı almak istiyorum. İlk yavru erkek ve de ardından dişi. Sıfırdan başlayan biri için tavsiyeleriniz nelerdir? İnternet de okudum bilgi veren yerleri ama tecrübe daha iyidir yardımcı ve de önerici olursanız sevinirim. Maddi sıkıntım yok çok şükür. Eğitimi bakımı ve de en önemlisi arkadaşlığı nasıldır?

Sokakta görmüştüm kırmızı ara papağanını koluna koymuş bir amca ekmek poşeti elinde geziyordu çok kıskandım açıkçası :D Sultan papağanım bana alışınca bunu ben de yapabilir miyim yoksa uçar gider mi?

Kafes olarak 77*46*46 kafes gördüm İnternet de onu alacağım bir çift için yeter mi yoksa daha da büyüğü daha mı makul olur?

Burada yazmadığım şeyleri de siz ekler misiniz?

Sultan papağanı besleyecekseniz bu iki kafes tercihimdir onun harıcınde eğitimi kolaydır . Fiyatları tek olarak türüne göre değişiyor 100 tl den başlıyor .çiftlerin fiyatı 300 den başlıyor .Yavru almak biraz zor ve şans + verdiğinin mamanında çok faydası var .

yorum yapan herkese teşekkür ederiö. Güzel bir yavru ile başlayacağım inşallah

Geri