Karadeniz Pet

Sağlık Sorunu Tespit

ViperTr

Yeni Üye
Arkadaşlar selamlar,

Kuşumun durumu fotoğraflarda ki gibi tüyleri kabarık ve sakin duruyor. Yaklaşık bir haftaya yakındır bu şekilde. Dışkısının ve kendisinin fotoğrafını ekliyorum.

Tedavi için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.
IMG_0043.JPG
IMG_0045.JPG
IMG_0048.JPG
IMG_0051.JPG

önce kuşu ayır.ona sıcak bir ortam sağla.üzerini hava alacak şekilde kapatabilirsin.ben avidiare kullanırım ve memnunum.petshoplardan bulabilirsin.(10 tl)nasıl kullanacaksın.aslında suluğuna katman gerekir ama havalar soğuk ve kuşun hasta olduğundan içmezse siz enjektör yardımıyla ağzına çok az verin.3-4 gün sabah akşam bu tedaviyi uygularyın.bu barada kafesi hergün temizleyin alt tarafını özellikle dışkısını takip edin.geçmiş olsun.3-4 gün de sonuç almanız gerekiyor.

önce kuşu ayır.ona sıcak bir ortam sağla.üzerini hava alacak şekilde kapatabilirsin.ben avidiare kullanırım ve memnunum.petshoplardan bulabilirsin.(10 tl)nasıl kullanacaksın.aslında suluğuna katman gerekir ama havalar soğuk ve kuşun hasta olduğundan içmezse siz enjektör yardımıyla ağzına çok az verin.3-4 gün sabah akşam bu tedaviyi uygularyın.bu barada kafesi hergün temizleyin alt tarafını özellikle dışkısını takip edin.geçmiş olsun.3-4 gün de sonuç almanız gerekiyor.

İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Probiyotik ve vitamin takviyesine başladım. Sonucu paylaşırım.

vitamin ve probiyotik tedavi sonrası yapılır öncesinde değil. hastalığı daha ileri safhada tekrarlamasına sebep olur aksi taktirde. önce mehmet beyin önerdiği tedaviyi uygulamanız lazım ayrıca kuşunuzda iç parazit var hastalığı atlattıktan sonra mutlak 1 haftalık iç parazit kür üne sokmak lazım eşindende mutlaka ayırın. bulaşıcıdır bu tür hastlıklar bakteriler

Geri