Karadeniz Pet

Sağlıklı kuşlar için haftalık suluk çizelgesi nasıl olmalı?

Lokum0609

Yeni Üye
Merhabalar. Kuşum tüy döneminden çıktı ve yeni bir vitamin düzenine geçmem gerekiyor. Haftada bir gün multivitamin (polivit) bir gün b vitamini (beforvel) vermek uygun mudur? Probiyotik haftada bir gün yeterli midir? Diğer günler su sade mi olmalıdır? Bu takviyeler arasında bir gün ara verilmeli midir? Ben hava soğuduğundan beri demlediğim kekik çayını da suyuna ekliyorum haftada bir ya da hapşırırsa, önlem amaçlı. Tavsiyelerinizi ve kendi deneyimlerinizi bekliyorum bu konu benim için çok önemli çünkü internette elle tutulur bilgiye rastlamadım.

Merhabalar. Kuşum tüy döneminden çıktı ve yeni bir vitamin düzenine geçmem gerekiyor. Haftada bir gün multivitamin (polivit) bir gün b vitamini (beforvel) vermek uygun mudur? Probiyotik haftada bir gün yeterli midir? Diğer günler su sade mi olmalıdır? Bu takviyeler arasında bir gün ara verilmeli midir? Ben hava soğuduğundan beri demlediğim kekik çayını da suyuna ekliyorum haftada bir ya da hapşırırsa, önlem amaçlı. Tavsiyelerinizi ve kendi deneyimlerinizi bekliyorum bu konu benim için çok önemli çünkü internette elle tutulur bilgiye rastlamadım.
Bu poliviti halen kim öneriyor? VİTAMİN AYĞINA ZEHİR.
Kuşlar için üretilen ve satılan kaliteli bir ürün almanızı tavsiye ederim.

Bu poliviti halen kim öneriyor? VİTAMİN AYĞINA ZEHİR.
Kuşlar için üretilen ve satılan kaliteli bir ürün almanızı tavsiye ederim.
Gerçekten mi çok üzüldüm buna. En iyisini yapmaya almaya çalıştım her zaman, lütfen tavsiyeniz varsa paylaşın temin edeyim hemen

Plan bu olabilir

Ekli dosyalar

• 20201220_135303.jpg
    20201220_135303.jpg
    32.9 KB · Görüntüleme: 197
Hocamızın bu var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201221-160907_Chrome.jpg
    Screenshot_20201221-160907_Chrome.jpg
    316.5 KB · Görüntüleme: 194
Başka hocamızın önerdiği sağlık ürünleri

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201223-222819_Chrome.jpg
    Screenshot_20201223-222819_Chrome.jpg
    234.1 KB · Görüntüleme: 191
Bu tabloyu da ben çıkarmıştım Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi forumuna ekleyelim bulması kolay olsun.

Çok teşekkür ederim benim için çok faydalı olacak 🙏🏻 Multivitamini hemen sipariş ediyorum, b vitaminimiz beforvel probiyotiğimiz probiacti bird. Bunları da ekte önermiş olduklarınızla değiştirelim mi yoksa bitince yerine onları almak kafi midir hocam?

Çok teşekkür ederim benim için çok faydalı olacak 🙏🏻 Multivitamini hemen sipariş ediyorum, b vitaminimiz beforvel probiyotiğimiz probiacti bird. Bunları da ekte önermiş olduklarınızla değiştirelim mi yoksa bitince yerine onları almak kafi midir hocam?
Bitince alabilirsiniz, probiyotik olarak probiacti bird de iyidir, b vitamini olarak kesinlikle Röhnfried BT amin forte B öneririm daha kapsamlıdır.

Geri