Karadeniz Pet

Sadece aşık olmasını istiyorum

Muhtar

Yeni Üye
1 yaşında dişi kuşum var,bir erkek bulup çiftleştirsem mi bilemedim. Yavru istemiyorum sadece yalnızlık çekmesi beni çok üzüyor. Evde yalanmamış ,dil izi olmayan ayna kalmadı.Cancağzımın canı çok sıkılıyor.Hiç kafese girmedi,evin reisi,karakterli bir kuş. Bir iki gece ona aynanın yanında eşlik edecek bir erkek getirsem iyi olur mu? O da kafese girmeyecek.Kafese karşıyım

Muhabbet kuşları tek eşliler eğer bir iki gece koyup götürürseniz üzülüp strese girer yavru istemeseniz de siz bi eş alın bence hatta kendi seçsin yavruları olursa sahiplendirirsiniz burda ama zaten çiftleşip yavru vermeleri öyle çok basit bi olay değil zaman alır diye biliyorum. Aldığınız kuşu da ilk zamanlar kafese koymanız gerek iki kuş bi süre temas etmesin hastalık vb olabilir.

1 yaşında dişi kuşum var,bir erkek bulup çiftleştirsem mi bilemedim. Yavru istemiyorum sadece yalnızlık çekmesi beni çok üzüyor. Evde yalanmamış ,dil izi olmayan ayna kalmadı.Cancağzımın canı çok sıkılıyor.Hiç kafese girmedi,evin reisi,karakterli bir kuş. Bir iki gece ona aynanın yanında eşlik edecek bir erkek getirsem iyi olur mu? O da kafese girmeyecek.Kafese karşıyım
Siz beni güldürdünüz. 😄😄😄 Allah'ta sizi güldürsün.

Bu kuşların da biz insanlar gibi duyguları var. 2 günlük ilişkiler onları sadece üzmekten başka bir işe yaramaz. Kuş bakmak sabır, zaman ve sorumluluk ister.
Yani biz onlara bizim canımızın istediği şekilde bakamayız. İnsanların tükettiği hazır gıdalar kuşlar için çok zararlı.

Siz beni güldürdünüz. 😄😄😄 Allah'ta sizi güldürsün.

Bu kuşların da biz insanlar gibi duyguları var. 2 günlük ilişkiler onları sadece üzmekten başka bir işe yaramaz. Kuş bakmak sabır, zaman ve sorumluluk ister.
Yani biz onlara bizim canımızın istediği şekilde bakamayız. İnsanların tükettiği hazır gıdalar kuşlar için çok zararlı.
Amin :) bir erkek kuşu Damat olarak sahiplenmeliyim o zaman. Geçici ilişkilerle kalbini kırmıyayım kızımın.

3.jpg
2.jpg

Bit , Pire , Böcek Kuşu rahatsız edecek hiç bir haşerat yoktur :cool:

Zımba gibi İlk tüyünü atmış Delikanlı 6 Aylık hastalık yüzü görmemiş Ahmet Aslan güvencesiyle :cool:

500 tl..

Geri