Karadeniz Pet

Şağ kanadı sürekli ve çok hızlı şekilde titriyor.

celilshn27

Paylaşımcı Üye
Merhaba acil yardımınız lazım ilk defa garip bir durum olan ve başlıkta da gördüğünüz gibi kuşumun sağ kanadı sürekli titriyor kanatları normal kapalı şekilde öbür kanadına doğru yani sola sağa doğru çok hızlı şekilde titriyor kafeslerinde elma var o yüzden olabilir mi? Birazdan videoda atacağım

Tam belli olmuyor ama kanadını çok hızlı titretiyor

Kuyruk atışına da baktım orada da sorun görünmüyor, tedirgin olduğu için yapıyor olabilir.
Olabilir bu gece hiç yatmadı hep kaşınıyordu. Acaba bit mi diye avucuna aldım o sırada korktu bide banyo yaptırmıştım o sırada çok korktu ama ihtimal vermedim bu yüzden olabileceğine

Olabilir bu gece hiç yatmadı hep kaşınıyordu. Acaba bit mi diye avucuna aldım o sırada korktu bide banyo yaptırmıştım o sırada çok korktu ama ihtimal vermedim bu yüzden olabileceğine
Tahminim, korktu ondan yapıyor, endişelenme. :)

Kuyruk atışına da baktım orada da sorun görünmüyor, tedirgin olduğu için yapıyor olabilir.
Abi diğer kuşta yapmaya başladı kanatlarını acaba sen kanatları kısa kaldığı için b vitamini ver demiştin o yüzden olabilir mi
Sanırım bundan dolayı b vitaminini vermeyi keseceğim tekrar yazarım

Abi diğer kuşta yapmaya başladı kanatlarını acaba sen kanatları kısa kaldığı için b vitamini ver demiştin o yüzden olabilir mi
Sanırım bundan dolayı b vitaminini vermeyi keseceğim tekrar yazarım
Hava sıcaklığından dolayı yapıyordur

Geri