Karadeniz Pet

İstanbul Sahiplendirilecek Dünya Güzeli Dişi Muhabbet

• Konbuyu başlatan Üye silindi 29645
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 29645

Guest
01) IRKI: Çekoslavak

02) CİNSİYETİ: Dişi

03) YAŞI: 11 Aylık

04) SAĞLIK DURUMU: Maşallah

05) VARSA BİLEZİK NO: Yok

06) FİYATI: 80 TL

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: Sahiplenilene Dek

08) ŞEHİR: Esenler İstanbul

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: Yok

10) İRTİBAT TELEFONU: Özelden Ulaşabilirsiniz

11) MAİL ADRESİ: Özelden Ulaşabilirsiniz

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ: Özelden Ulaşabilirsiniz

13) AÇIKLAMALAR: Gayet sağlıklı ve eşe hazır çek dişi. Evde ürettiğim kendi yavrum. Anne opal mavi, baba parçalı sarı yeşil. Yeni sahibine şimdiden hayırlı olsun.

14) RESİMLER VE VARSA VİDEO:
34422
34421
34420

Daha yaşlı diyenler olabilir. Fotolar flash ile çekildiği için gözler o şekildedir.

Teşekkür ederiz. Evet dediğiniz gibi öyle. İriliği de yerinde. Fakat bu aralar piyasa çok durgun. Talipli çıkıyor. O da saçma sapan tekliflerde bulunuyor. Ciddi düşünen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Teşekkür ederiz. Evet dediğiniz gibi öyle. İriliği de yerinde. Fakat bu aralar piyasa çok durgun. Talipli çıkıyor. O da saçma sapan tekliflerde bulunuyor. Ciddi düşünen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Aynen öyle hocam şuan üretenden çok satışını yapan ön plana çıkıyor yemin çuvalı olmuş 150 lira piyasa çok kötü durumda petshop da parmak kadar kuşa istenen para senin özenle beslediğin belki orada bulunan kuşun iki katı olan yavruna o kadar parayı vermek istemiyor insanlar acayip bir durumum bakalım neler olacak

yavru yerli muhabbet kuşuna 60 tl istendiğini duyunca damızlık kuşun 80 tl olması normal geliyo. ben pazar günü demetevler kuş pazarında ingiliz dişiyi 100 tl ye zar zor aldım. ankaradaki arkadaşlara demetevler kuş pazarını tavsiye ederim.

Aynen öyle hocam şuan üretenden çok satışını yapan ön plana çıkıyor yemin çuvalı olmuş 150 lira piyasa çok kötü durumda petshop da parmak kadar kuşa istenen para senin özenle beslediğin belki orada bulunan kuşun iki katı olan yavruna o kadar parayı vermek istemiyor insanlar acayip bir durumum bakalım neler olacak
Ben kayserinin ilçesinde yaşıyorum burda 5 tane petshop var ureticileri bilmiyorum. Erkek yerli muhabbetim var hediye gelmişti. 7 8 aylik suan yanina dişi aliyim dedim geçen petshoplari gezdim fiyatlari duyunca şok oldum. 10 aylik yerli dişiye 75tl dedi. Cokta vasıflı bi kuş degil fiyat biraz fazla mi dedim cekoslavak bu kuş diyor bilmeyene yedirecek yani. 500gr siradan bi marka yeme 7.5tl veriyorum. Kazıklıyolar göz göre göre. Burdaki ilanlara bakiyorum maşallah guzel guzel kuşlar fiyatida gayet hesaplı boşuna saçma sapan fiyat teklifi vermesinler. Kazıklanmak isteyen petshopa gitsin zaten aklı başında olan üreticiden kuş alır ona kazandirir.

Ben kayserinin ilçesinde yaşıyorum burda 5 tane petshop var ureticileri bilmiyorum. Erkek yerli muhabbetim var hediye gelmişti. 7 8 aylik suan yanina dişi aliyim dedim geçen petshoplari gezdim fiyatlari duyunca şok oldum. 10 aylik yerli dişiye 75tl dedi. Cokta vasıflı bi kuş degil fiyat biraz fazla mi dedim cekoslavak bu kuş diyor bilmeyene yedirecek yani. 500gr siradan bi marka yeme 7.5tl veriyorum. Kazıklıyolar göz göre göre. Burdaki ilanlara bakiyorum maşallah guzel guzel kuşlar fiyatida gayet hesaplı boşuna saçma sapan fiyat teklifi vermesinler. Kazıklanmak isteyen petshopa gitsin zaten aklı başında olan üreticiden kuş alır ona kazandirir.

Aynen öyle abla maalesef o hala geldi durum bakalım ne olur sen emek veriyorsun o kadar ilgileniyorsun emeğinin karşılığı yok

Bazen haftalarca elden çıkaramıyorum satılık kuşlarımı. Zaten bir kar da kalmadı bu işte. Anca satıldıklarında kendi masraflarını çıkarabiliyorlar. Bu sebeple çoğu üretici arkadaşım teker teker bırakmaya ya da uretimhaneyi küçültmeye başladı. İlan hala güncel arkadaslar. Biraz daha beklerse kızgınlık yumurtası yapacak. Gayet hazır eş tutmaya. Duyurulur.

Dişinin kanı oldukça çeşitli. Anne opal mavi baba sarı yeşil parçalı. Anne maalesef öldü. Fakat arkasında güzel yavrular bıraktı. Fotoğraftaki sarı parçalı baba. Yanındaki ilandaki kuşumun aynı ağızdan kız kardeşi. Tabandaki de erkek kardeşi.
34603

Bazen haftalarca elden çıkaramıyorum satılık kuşlarımı. Zaten bir kar da kalmadı bu işte. Anca satıldıklarında kendi masraflarını çıkarabiliyorlar. Bu sebeple çoğu üretici arkadaşım teker teker bırakmaya ya da uretimhaneyi küçültmeye başladı. İlan hala güncel arkadaslar. Biraz daha beklerse kızgınlık yumurtası yapacak. Gayet hazır eş tutmaya. Duyurulur.

Maalesef bırakıyor çoğu kişi geçtiğimiz pazar günü bir arkadaşım daha bıraktı ne olur nasıl gider bilemiyorum beklemeye devam