Karadeniz Pet

Sakaryada Muhabbet Kuşu Üretimi Yapan Var mı?

Cometr

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sakarya da oturmaktayım ve yavru muhabbet kuşu almak istiyorum petshoptan almak istemiyorum 3 4 aylık kuşları yeni yavru diye satıyorlar. Bildiğiniz tanıdığınız var mı sakarya da ikahmet eden üretici bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Kümesine gidip beğenin yardımcı olur. Fiyatları makuldur kuzenimin.
Levent bey kuzenizin teli sürekli meşgul çalıyor acaba siz şuan elinde yeni yeme düşmüş muhabbet var mı diye sorabilir misiniz? Yeri tam olarak nerede kalıyor altınovada.

Levent bey kuzenizin teli sürekli meşgul çalıyor acaba siz şuan elinde yeni yeme düşmüş muhabbet var mı diye sorabilir misiniz? Yeri tam olarak nerede kalıyor altınovada.

Kuzen vardiyalı çalıştığı için olabilir. Facebooktan mesaj attınız mı? Bir numarası daha var onu vereyim. 0532 670 03 31
Altıovada solda sokakların birinde bir özel okul var. O okula yakın kümesi. Ancak hobi üretici olduğu için sürekli kümeste durmuyor.
Ben cumartesi günü konuştum kendisiyle, kuşları daha yeni eşe atmış. En iyi ihtimalle 60 gün sonra ilk yavru hazır olur.

Kuzen vardiyalı çalıştığı için olabilir. Facebooktan mesaj attınız mı? Bir numarası daha var onu vereyim. 0532 670 03 31
Altıovada solda sokakların birinde bir özel okul var. O okula yakın kümesi. Ancak hobi üretici olduğu için sürekli kümeste durmuyor.
Ben cumartesi günü konuştum kendisiyle, kuşları daha yeni eşe atmış. En iyi ihtimalle 60 gün sonra ilk yavru hazır olur.
Evet Facebooktanda mesaj atmıştım sanıtım spamlara düşdüğü için cevap veremedi. 60 gün içinde ben tekrardan dönüş yaparım kuzeninize. Sizede çok teşekkür ederim Levent bey ilginiz için.