Karadeniz Pet

Sakarya'da Vahşet!

xLimon34x

Paylaşımcı Üye
fb_img_1529089296399.jpg

Uzuvları kesik bir şekilde Sakarya ilçesinde bulunmuş vahşice 4 bacağı ve kuyruğu kesilmiş bu can dostumuz ne yazık ki tum cabalara rağmen hayatını kaybetti.

Şimdi soruyorum bu nasıl insanlık? Resmen sadistçe uygulanan bir vahşet bu akıl almaz bir durum bu canlı sana ne yaptı da gittin kestin orasını burasını Allah kim yaptıysa belasını versin yaşı hiç farketmez yaşı kaç olursa olsun aklanmamalı şu yasalara da bir el atılmalı. X kişisi gidiyor bir canlıyı eziyor sosyal medyaya çıkarsa düşerse para cezası ya düşmezse? Hiçbirşey olmuyor o kadar saçma bir kurallar var ki...

Onlar da can taşıyor ve o cana rağmen düzgün bir yaşantıları yok artık rahat bırakın bu canlıları biz hayvanseverler olarak korunaklı yerlere baraka, su ve yemek yemeye bir kap vs. koyuyoruz buna dahi engel olan insanlar var. Pardon insan dedim yaşam dışı varlıklar söylenecek o kadar söz var ki bu dostumuza yapılan işkence karşılıksız kalırsa insanlıkdan medet ummayın insanlık ölmüş hiçbirşeye sahip çıkamaz olduk yazıklar olsun bu insanoğluna bunlar gibi zihniyetsizlere.

39bcd63956de.jpg

Herşey gözlerinden anlaşılıyor kısa ve öz ACI empati kurunuz. Ama o hicbirseyin farkında değil gözleri öyle olsa da insanları seviyor karşılıksız sevgi olarak ve bu sevginin karşılığı bu olmamalıydı...

Son düzenleme:
İyileşeceğine, protezleri sayesinde koşup oynayacağına dair o kadar ümitliydim ki... Dün melek olduğunu duyduğumda kalbim çok acıdı. Ne yazsak ne desek o meleğin çektiği acıların tarifinde yetersiz kalır. Öyle güçlüydü ki dört ayağı ve kuyruğu kesilmesine rağmen direnmişti. Bu olayı asla unutmayacağım. Dualarımda onu hep anacağım. İnşallah şu an huzur içindedir.

İnşallah şu an huzur icindedir. Muhabbetkusu.com.tr ve sultanpapaganlari.com bütün hayvanları çok seviyoruz ve bu olayın peşindeyiz.

Bunu yapanı idam edeceksin başka çaresi yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Idam.kolay bir yol bence aynısını ona yapican sonra birakican öyle yaşasın diye

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Devletimizin hayvan haklarını koruma konusunda çok katı olması gerekiyor can her bedende candır insan hayvan bitki farketmez müebbet hapis ise müeppet hapis idam ise idam hindistanı örnek almak lazım bu konuda cidden herhangi bir ineğe zarar verene mühebpet hapis cezası veriliyor.

Konuyla alakalı 2 bulgu mevcut. Ya ufak çocuklar yapmış iranlıymış ya da iş makinesi yaptı deniliyor ne kadar doğru bilmiyorum. İş makinesinin yapması çok saçma bence konuyu saptırıyorlar bu kadar basit olmamalı.

Konuyla alakalı 2 bulgu mevcut. Ya ufak çocuklar yapmış iranlıymış ya da iş makinesi yaptı deniliyor ne kadar doğru bilmiyorum. İş makinesinin yapması çok saçma bence konuyu saptırıyorlar bu kadar basit olmamalı.
Bahsettiğiniz videoda türkçe konuşuluyormuş ve köpeğin ensesinde beyazlık varmış. Farklı bir köpek yani. İnşallah onun da failleri yakalanır. İkinci olarak suçun iş makinesi değil de insan eliyle işlendiği hastane tarafından raporla belirtildi. Maalesef bir katil söz konusu.

Bahsettiğiniz videoda türkçe konuşuluyormuş ve köpeğin ensesinde beyazlık varmış. Farklı bir köpek yani. İnşallah onun da failleri yakalanır. İkinci olarak suçun iş makinesi değil de insan eliyle işlendiği hastane tarafından raporla belirtildi. Maalesef bir katil söz konusu.
Gördüğünüz video da 2 köpek varmıydı? Benim izlediğim video sessizdi kameraya çeken kişi çocukla konuşuyor ses gelmiyor çocuk komut alıyor yani kameraman çocuğa komut veriyor ve bu gayet net bir şekilde anlaşılıyor.. Sonuçta o videonun içeriğinde de bir darbe var köpeği sırt kısmından tüylerinden tutuyor ve elinde bıçkı var kesmeye çalışıyor.

Gördüğünüz video da 2 köpek varmıydı? Benim izlediğim video sessizdi kameraya çeken kişi çocukla konuşuyor ses gelmiyor çocuk komut alıyor yani kameraman çocuğa komut veriyor ve bu gayet net bir şekilde anlaşılıyor.. Sonuçta o videonun içeriğinde de bir darbe var köpeği sırt kısmından tüylerinden tutuyor ve elinde bıçkı var kesmeye çalışıyor.
Büyük ihtimalle aynı videodan bahsediyoruz çünkü ortalıkta dolaşan bahsettiğiniz video var. İki çocuk bir köpek. Melek olan köpeğin tedavisini üstlenen derneğin sosyal medya hesabından bu video yayınlandı ve aynı köpek olmadığı fakat bu olay hakkında da şikayetçi olacaklarını yazdılar.

Ey büyük Allahım sen böyle şeylere fırsat verme ya

Biz insan olarak doğmayı seçmedik. Bu köpeğin yerinde bizlerde olabilirdik. Bıçağın etimize gömülüşünü, çığlıklarımızı bir düşünsenize... Ölüm bence o hayvanı zalim insan oğlunun elinden kurtardı. Ölen onca köpek biliyorum. Kimisini canlı canlı yaktılar. Kimisini gömdüler. Kimisini balyozla kafasını patlattılar. Ve bunlar doğuda sıkça yaşanan şeyler...
Burada genellikle böyle vahşetleri ya insana saldıran köpeklere veya savunmasız yavrulara yapıyorlar kafirler.
Hayır o bu değil bir kedi yavrusunu ağaca asıp boğarak öldürmek sonra da benzinle ateşe vermek bu nasıl faşist bir zihniyet...
Eğer benim gibi bizim gibi insanlar orada olsaydı. Bunu engelleyebilirdi. Ama geç kaldık. İnsanlık can çekişirken biz onu kurtaramadık.
Geriye kalan ise onlardan kalan küçücük cansız bedenler...