Karadeniz Pet

Salma projem zaman buldukca yapıyorum

Ahmet caliskan

Meraklı Üye
A74mkB.jpg

VaoVrj.jpg

VaoV9j.jpg

j305q9.jpg

WkBnoP.jpg

d3Q5Nr.jpg

j305rj.jpg

A74mb7.jpg

rMWQ4B.jpg

rMWQP3.jpg

Boş zamanlarda fırsat buldukca yapdıgım salmam depom da kimseden yardım almadan eşim saolsun arada bir bardak su getiriyo :) ölçüleri 100x 80x 65 Malzemeler gürgen agacından yapılmış özel direkler ve mika diger adı pvc den üzerine kapmala yapıyorum sadece önü çelik telden olcak kuşları koycam yer. Kapı da direk sistemi ve rahat girip temizlik yapa bilmem için büyük bir kapı yapıyorum. salma projem bitince yeni resimler paylaşcam inşallah şu anda bu durumda. Son resimde gördügünüz ise benim kendi yavrum olan arsız şımarık oglum cafer asla benden ayrılmıyo yemekde filim izlerken mutfakda banyoda hiç yanımdan ayrılmıyo yeşiliklere cok düşkün sogan yasak ama bazen arada bir çaktırmadan tırtıklıyor. 1.5 aylık Bu arada evim 4+1 ve birde 20m2 depom kilerim var cok yakında eşimden izin ala bilirsem 20m2 depomu dev salma projem var bir izin kopara bilsem hanım dan :D :D :confused:

Son düzenleme:
Allah kolaylık versin.
Elinize emeğinize sağlık.

Allah razı olsun. Tşkler

tşkler üstad

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Paslanmaz harika kafes teli aldım çalışmam tamamlandıgın da yeni resimleri paylaşcam tahmini pazar günü bitecek salma projem içersine canlı minyatür büyümeyen çam ağaçı düşünüyorum ne dersiniz uyar mı

aklımda 4 katlı salma projesi var bakalım kısmet :D zaman bula bilsem neler yapcaz da zaman kısıtlı oluyor. yakın zamanda sanada yaparız yüksel kardeşim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Projeme iş yogunlugumdan dolayı biraz ara verdim. Fakat pazar günü tamamen bitmiş olcak ozaman yeni resimleri yüklerim inşallah. bu arada ufak büyümeyen mubişe zarar vermiycek bir ağaç türü arıyorum çicekci arkadaşım minyatür çam ağcı önerdi ama şüpeli mubişlere zarar vermesinden çekiniyorum dogrusu. bu arada odamın 1 tanesini komple salma tarzında bişey yapcam kapalı salma onuda yakında paylaşcam inşallah.

Bu salmalar ne işe yarıyor? Ve kuşunuz gerçekten çok tatlıymış