Karadeniz Pet

salmada tahta neyle boyanır

ılhan gürol

Meraklı Üye
daha önce pvc kafesle üretim denedim fakat evin içinde olması sorun oldu son damlada bitlenme oldu hergün temizlik yapmama rağmen bit görünce acil bir kararla kuşları ve kafesleri elden çıkardım salma yapmak istiyorum çatı arası var evimde fakat kafes yapacağım bölümde çatıyı destekleyen kalaslar var haşarat oluşumunu engellemek için boyamak istiyorum mümkünce bitleri öldürecek kuşlara zarar vermeyecek bir boya varmı ve gene bitlenmeyi önlemek için ne yapmam lazım önlem olarak temizlik demeyin aşırı temizler çünkü şimdiden teşekkürler.

Boyadan ziyade kireç sürmeniz daha etkili olur görüşündeyim. 6 ayda bir yenilenemeniz kireçi çok dahada sağlıklı olur kireçin olduğu yerde kolay kolay haşare bir pire olmaz fakat dediğim gibi yenilenmesi önemli.

Daha önce bi tanıdığım temizlik için alçıladı ama hayvanlar yüzünü felan sürdükleri için hepsinin gözleri şişti çok kötü oldu kireç sıkıntı yaratabilir bence duvar kağıdı tarzı kaplama deneyin hem silerek temizleyebilirsiniz

Daha önce bi tanıdığım temizlik için alçıladı ama hayvanlar yüzünü felan sürdükleri için hepsinin gözleri şişti çok kötü oldu kireç sıkıntı yaratabilir bence duvar kağıdı tarzı kaplama deneyin hem silerek temizleyebilirsiniz
kemirmezlermi acaba kağıdı alelade kalaslar kimi yamuk duvar kağıdı tam anlamıyla yapışmaz sanırım

Kuşlarınızı vilmectin veya baymec ile (enselerine damlatarak) bit ve pireden koruyabilirsiniz.

kemirmezlermi acaba kağıdı alelade kalaslar kimi yamuk duvar kağıdı tam anlamıyla yapışmaz sanırım
Doğru kemirebilirler onu düşünemedim :) valla başka bişe gelmiyor aklıma bilmiyorum boya zarar veririmi ama kireç veriyor eminim