Karadeniz Pet

SANIRIM KUŞUM STRESE GIRDI ACIL DISKISI SULU!!

Buse Deniz

Yeni Üye
Kuşum çok durgun hic otmuyor surekli yiyor kagit isiriyor yiyor kafese elimi yaklastirdigimda hircin titriyor uyukluyor agzini bisey yermis gibi gicirdatiyor surekli ve durmadan yemek yiyor imkanlardan dolayi 1 bucuk 2 hafta boyunca yemini degisteremedik ve yemi yoktu ac kaldi ayni sekilde suyunu da degistiremedik oyuzden mi acaba ve diskisi degisik bembeyaz ve sulu acil yardim edin ne yapmaliyim????

1-2 hafta yemini ve suyunu değiştirmemişsiniz.Bakamayacaksanız almayın yazık günahtır.

1-2 hafta yemini ve suyunu değiştirmemişsiniz.Bakamayacaksanız almayın yazık günahtır.
Daha once 1 muhabbet kusu daha baktim onunla cok guzel ilgilendik birsuru sey yaptik yinede bize alismadi ve hep elimizi isirdi ve oylece oldu gittu busefer daha iyi baktik ve ilgilendik alistirdik elimize hersey cok iyiydi isteyerek ac birakmadik belirli nedenlerden dolayi yem alamadik ben bu soruna cozum ariyorum birsey biliyorsaniz soyleyin lutfen

Suyuna şimdiden 10 damla kadar sirke katın. Yarın diazyme 256 alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar suyuna katın. Probiyotikli Suyu olabildiğince erken mesela 3-4 saatte bir taze hazırlayın. 2-3 günde düzelme olmazsa yazın. Probiyotik alır almaz sirke katmanıza gerek kalmayacak.

Suyuna şimdiden 10 damla kadar sirke katın. Yarın diazyme 256 alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar suyuna katın. Probiyotikli Suyu olabildiğince erken mesela 3-4 saatte bir taze hazırlayın. 2-3 günde düzelme olmazsa yazın. Probiyotik alır almaz sirke katmanıza gerek kalmayacak.

Cok tesekkurler

Geri