Karadeniz Pet

Sarı iz birakan dışkı

Bendeki erkek kuşta bu şekilde 2-3 aydır bi düzeliyor bi bozuluyor dışkısı yeşillik veriyormusunuz kuşu yenimi sahiplendiniz son zamanlarda yem değişikliği vs beslenme ile ilgili değişik bir durum oldumu kuşların bu şekilde dışkılamasına ne neden oluyor bende çok merak ediyorum ancak çözüm bulamadım şuana kadar

Bendeki erkek kuşta bu şekilde 2-3 aydır bi düzeliyor bi bozuluyor dışkısı yeşillik veriyormusunuz kuşu yenimi sahiplendiniz son zamanlarda yem değişikliği vs beslenme ile ilgili değişik bir durum oldumu kuşların bu şekilde dışkılamasına ne neden oluyor bende çok merak ediyorum ancak çözüm bulamadım şuana kadar
Evet yeniler başka bir sorun var galiba yemle alakalı değil teşekkürler yine de @Recai
@FındıkBaba
Abiler anlar

Kaç gündür sendeler geleli? Kafes tabanına tuvalet kağıdı koy 3 4 dışkı yapsın bakalım. Fotoğrafları yakından çek ama.
Bir hafta oldu sanırım
Alttaki tuvalet kağıdı zaten abi şimdi koysam yapmaz büyük ihtimal sabah erken işe gidiyorum bu şekilde olmaz dersen yarin yine atarım abi

Bir hafta oldu sanırım
Alttaki tuvalet kağıdı zaten abi şimdi koysam yapmaz büyük ihtimal sabah erken işe gidiyorum bu şekilde olmaz dersen yarin yine atarım abi
Dışkılar bana öyle çok anormal gelmedi ama kaç günlük bunlar?

Bir hafta oldu sanırım
Tuvalet kağıdı koy dememin sebebi dışkıları tekrar görmek istediğimden. Yarın atarsın. Hayırlı geceler.

Tuvalet kağıdı koy dememin sebebi dışkıları tekrar görmek istediğimden. Yarın atarsın. Hayırlı geceler.
Şimdi de sorun yokmuş gibi sen daha iyi anlarsın abi verdiğim takviyeler hobi S hobi E

Kekik çayı benim kuşun dışkıları normale döndürmüştü şimdi yine böyle leke başladı sebebini çözecem hem bir geceliğine ayrı kafese aldım hem kekik çayı verdim sabah düzgündü dışkıları bir deneyin sizde zararı olmaz bitki çayının yalnız sık verilmiyormuş ayda 1 bi su bardağı kaynamış suya yarım çay kaşıgı kuru kekikle demleyin 10 dk suyu süzüp soğumasını bekleyin ben hafif ılık verdim kekik ishale düşman yazılordu internette bi deneyin

Geri